Pećinci - Pećinci

Na prodaju kuća, 181m2, 175100e

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 967 €/m2
  • Površina: 181 m2
PRODAJA

175,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2532
  • Površina : 181 m2
  • Cena : 175,100 €
  • Cena po m2 : 967.40 €/m2
  • Grad : Pećinci
  • Lokacija : Pećinci
  • Broj soba : 0.0
  • Površina placa: 0 m2

NA PRODAJU – Kuća 181 m² u naselju Deč, opština Pećinci Prodaje se spratna kuća u mirnom naselju Deč, opština Pećinci, ukupne površine 181 m², na parceli od 742 m². Donji deo kuće potpuno renoviran i useljiv – moderna keramika, nova stolarija, funkcionalan raspored prostorija. Gornji sprat i fasada u grubim radovima – idealna prilika da ih završite po svom ukusu i potrebama. Veliko dvorište sa mogućnošću uređenja po želji – prostor za baštu, letnjikovac ili dodatne sadržaje.  Lokacija: Naselje Deč, opština Pećinci – mirna i porodična sredina, idealna za život van gradske gužve, a uz dobru povezanost sa većim mestima. Cena: 175100e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641  *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Trg Republike 16, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

170,000 €

U ponudi imamo simpatičnu kuću u mirnoj ulici u Veterniku, ukupne korisne površine 109m², od čega je 76m² stambenog prostora. Kuća se sastoji …

  • Soba: 3.5
  • 2,237 €/m2
  • 76 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

170,000 €

KVALITETNA, UKNJIŽENA SPRATNA KUĆA 170M2+82M2, BAČKA PALANKA, BLIZU CENTRA, VELIK PLAC…

  • Soba: 6.0
  • 1,000 €/m2
  • 170 m2

PORODIČNA KUĆA U TEMERINU

175,100 €

PORODIČNA KUĆA U TEMERINU…

  • Soba: 5.0
  • 876 €/m2
  • 200 m2

Novi Sad Klisa

175,100 €

Novi Sad, Klisa, kuća na manjem placu u dobrom stanju, ima garažu , pristup sa ulice.Uknjižen (Bomil nekretnine, Nov…

  • Soba: 4.0
  • 1,137 €/m2
  • 154 m2

Temerin Temerin

175,000 €

Temerin, u novom Bloku na 3/4km od samog centra u lepoj, mirnoj ulici sa novim tipskim kućama i porodičnim mladim l…

  • Soba: 4.0
  • 1,190 €/m2
  • 147 m2

Srebrno jezero-odlična kuča sa 5

180,000 €

Srebrno jezero-odlična kuča sa 5 Apartmana -POVOLJNO I HITNO…

  • Soba: 6.0
  • 1,241 €/m2
  • 145 m2