Novi Sad - Detelinara

Četvoroiposoban stan Nova Detelinara 231.750€

  • Broj prostorija: 4.5
  • Cena po m2: 2,492 €/m2
  • Površina: 93 m2
PRODAJA

231,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2542
  • Površina : 93 m2
  • Cena : 231,750 €
  • Cena po m2 : 2491.94 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 4.5
  • Sprat: 5/0

Četvoroiposoban dupleks stan | 93 m² | V sprat Novogradnja (2020. god.) | Uknjižen 1/1 | Lift Sa mogućnošću kupovine parking mesta i mogucnost zamena za manji stan uz doplatu (za vise informacija pozvati: +381 63 663 944) Lokacija idealna za porodicu: vrtići, osnovna i srednja škola, pijaca, marketi, restorani i dečije igraonice – sve na dohvat ruke! Cena: 231.750 € Raspored: Prvi nivo: Prostran dnevni boravak sa trpezarijom Moderna kuhinja sa ugradnim elementima (rerna, šporet, frižider, sudo mašina) Toalet Terasa Drugi nivo: Velika master spavaća soba Dve manje spavaće sobe Kupatilo Garderober kao posebna celina Orijentacija: Zapad Pogled: Ulica + dvorište Centralno grejanje po potrošnji Video nadzor u zgradi Kablovska, telefonska linija Krovni Velux prozori sa mrežicama i roletnama Blizina linija gradskog prevoza: 3, 7, 8, 13 Stan je polunamešten, odmah useljiv, odlično održavan i nalazi se u mirnoj ulici u srcu Nove Detelinare. Za više informacija pozvati: +381 63 663 944 РУССКОГОВОРЯЩИЙ РИЕЛТОР НЕДВИЖИМОСТИ Agencijska provizija uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

233,300 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN  STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,592 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Bulevar

241,000 €

Sjajan porodični stan kod Aleksandar zgrade na Bulevaru Oslobođenja. Stan se nalazi u zavučenom kraju, bez puno saobraćaja, a na svega par minu…

  • Soba: 3.5
  • 2,678 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Telep

239,990 €

Severni Telep-Lep Četvorosoban stan 87 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,759 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Avijacija

230,300 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,531 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Podbara

226,600 €

Lux stan odlična ponuda ID#4815…

  • Soba: 3.0
  • 3,104 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Veternk

224,510 €

Novi Sad, Veternička rampa - Petosoban stan 107m2 sa krovnom terasom od 100m2 …

  • Soba: 5.0
  • 2,098 €/m2
  • 107 m2