Novi Sad - Adice

Trosoban stan na prodaju, Adice, 69m2, 154500e

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,239 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2637
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 2239.13 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/0

Na prodaju – Trosoban stan sa galerijom, Adice, Novi Sad Površina: 69 m² + galerija 12 m² Struktura: Trosoban Grejanje: Toplotna pumpa (niski troškovi) Sprat: 2. sprat Zgrada: Novogradnja Opis: Prodaje se moderan, lepo uređen stan sa svim stvarima, u mirnom i urbanizovanom delu Adica. Stan poseduje funkcionalnu galeriju od 12 m² iznad dnevnog boravka i kuhinje – idealnu za radni kutak, dodatni spavaći deo ili relaksaciju. Ima dve terase, od kojih je jedna proširena za udobno korišćenje. Grejanje je preko toplotne pumpe – plaća se samo tokom grejne sezone, uz minimalne troškove. Dodatne pogodnosti: Internet i kablovska/satelitska TV Klima uređaj  Mirno okruženje sa kompletnom infrastrukturom u blizini – marketi, vrtić, škola, autobuska stanica Cena: 154500e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641  *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

148,600 €

Južni Telep-Lep Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,914 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Avijacija

145,900 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Centar

160,000 €

Prodaje se jednoiposoban stan u papirima 38 m2 u stvarnosti 40m2, prvi sprat odvojena kuhinja i trpezarija kompletno ren…

  • Soba: 1.5
  • 4,211 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Adice

150,000 €

Prodaja stana-Dvosoban, 51m2 ID#6883…

  • Soba: 1.5
  • 2,885 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Centar

163,000 €

Novi Sad, Centar. RETKA PRILIKA - POTPUNO RENOVIRAN DVOSOBAN STAN NA LUX LOKACIJI! Stan se nalazi u neposrednoj blizini Dunavskog parka, u strogom cen…

  • Soba: 2.0
  • 3,196 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

150,650 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 3.0
  • 3,074 €/m2
  • 49 m2