-

Dve kuće na jednom placu – odlična prilika u Bačkoj Palanci!

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 431 €/m2
  • Površina: 239 m2
PRODAJA

103,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2741
  • Površina : 239 m2
  • Cena : 103,000 €
  • Cena po m2 : 430.96 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 0 m2

Na prodaju porodična nekretnina u mirnoj ulici Živojina Mišića, Bačka Palanka – idealna za zajednički život dve porodice ili kao investicija! Na placu se nalaze dve odvojene kuće, a svaka sadrži: 2 spavaće sobe, kuhinju, kupatilo, ostavu Dodatno:✅ prostrano dvorište, ✅ garaža, ✅ mogućnost raznih namena – život, izdavanje, vikendica Dovoljno prostora i privatnosti za višečlanu porodicu ili dva domaćinstva. Cena: 103.000 € sa uračunatom agencijskom provizijom Za više informacija i razgledanje, pozovite! Za više informacija pozvati: 063663906 РУССКОГОВОРЯЩИЙ РИЕЛТОР НЕДВИЖИМОСТИ *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Srbobran Srbobran

108,150 €

Srbobran, Centar, Velika komforna kuća na odličnoj lokaciji…

  • Soba: 5.0
  • 470 €/m2
  • 230 m2

Sremska Kamenica Institut

103,000 €

Sremska Kamenica- Starija kuća u blizini Rumskog puta 435 m2-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,373 €/m2
  • 75 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

99,000 €

Odlična vikendica u  Bockama 7 km od Promende,struja ,gas pored na placu.Plac ima   694 m2 i gleda na No…

  • Soba: 3.5
  • 1,338 €/m2
  • 74 m2

Srbobran Srbobran

110,000 €

Srbobran, Turija, Odlična kuća sa domaćinskim objektima…

  • Soba: 5.0
  • 759 €/m2
  • 145 m2

Srbobran Srbobran

94,760 €

Srbobran, Turija, lepa kuća pored kanala DTD- može na kredit za mlade…

  • Soba: 3.0
  • 929 €/m2
  • 102 m2

Srbobran Srbobran

106,000 €

Srbobran, Lep renoviran salaš na obali reke Krivaje…

  • Soba: 5.0
  • 558 €/m2
  • 190 m2