Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

2-etažna kuća na prodaju, Petrovaradin, 293.500€, 104m²

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,823 €/m2
  • Površina: 104 m2
PRODAJA

293,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2302
  • Površina : 104 m2
  • Cena : 293,550 €
  • Cena po m2 : 2822.60 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.5
  • Površina placa: 68800 m2

Prodaje se porodična kuća u mirnom i uređenom delu Petrovaradina, u ulici – Mažuranićeva, idealna za porodičan život ili kao investicija. Osnovne informacije Tip: Samostalna kuća Etaže: 2 Površina kuće: 104 m² Površina placa: 688 m² Grejanje: Na gas Materijal: Cigla Stanje: Potrebno renoviranje Uknjiženo, legalno vlasništvo Raspored i prostorije Prizemlje: dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa Podrum: radionica, kotlarnica, ostava, drugo kupatilo, garaža 2 toaleta ukupno Lođa i terasa Pogled na ulicu i dvorište Infrastruktura i priključci Gradska voda Kanalizacija Gasni priključak Struja Kablovski internet Telefonska linija 1 parking mesto (garaža + dvorišni prilaz) Mogućnost nadogradnje Dodatne prednosti Plac ima prilaz sa dve strane – iz ulice i prema budućem šetalištu i biciklističkoj stazi na mestu bivše železničke pruge Dvorište sa višegodišnjim drvećem i prirodnim okruženjem Kuća pogodna za adaptaciju, dogradnju ili kao investicija za višeporodični objekat Blizina centra Petrovaradina i dobra povezanost sa Novim Sadom Javni prevoz u blizini Cena: 293550e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641 РУССКОГОВОРЯЩИЙ РИЕЛТОР НЕДВИЖИМОСТИ Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Popovica

298,700 €

Kuća na Popovici-extra pogled…

  • Soba: 4.0
  • 3,017 €/m2
  • 99 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

293,550 €

2-etažna kuća na prodaju, Petrovaradin, 293.500€, 104m²…

  • Soba: 2.5
  • 2,823 €/m2
  • 104 m2

Sremski Karlovci Centar

300,000 €

Predstavljamo vam kuću u jednom od najlepših naselja u Sremskim Karlovcima! Ova predivna porodična kuća nudi ne samo udobnost već i spektakulara…

  • Soba: 5.0
  • 673 €/m2
  • 446 m2

Beočin Čerević

300,000 €

Na prostranom placu od skoro 2000m², nudimo jedinstveni seoski turistički pansion uz Dunav, nedaleko od parka Fruške Gore, smešten u Čereviću, 2…

  • Soba: 10.5
  • 898 €/m2
  • 334 m2

Novi Sad Adice

293,550 €

Novi Sad, Telep-Adice - Spratna kuća odlična za porodice …

  • Soba: 7.0
  • 1,846 €/m2
  • 159 m2

Temerin Temerin

288,400 €

Prodaje se velika porodična kuća u Temerinu, kompletno sređena i odmah useljiva, bez ikakvih dodatnih ulaganja. Kuća se prodaje sa kompletnim name…

  • Soba: 5.0
  • 1,759 €/m2
  • 164 m2