Novi Sad - Telep

Retkost na tržištu – renoviran dvorišni stan sa dva dvorišta, 43m²

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,333 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

100,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2920
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 100,300 €
  • Cena po m2 : 2332.56 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: pr/0

Na prodaju je dvorišni stan površine 43m², potpuno renoviran i spreman za useljenje, koji se izdvaja po jedinstvenom konceptu – poseduje dva dvorišta, jedno veće i jedno manje, što ga čini pravom retkošću na tržištu. Veće dvorište idealno je za porodična okupljanja, druženja i opuštanje na otvorenom, dok manje može poslužiti kao intiman kutak za jutarnju kafu ili praktičan prostor za cveće i zelenilo. Stan je funkcionalno organizovan, sa moderno renoviranim enterijerom koji ne zahteva dodatna ulaganja, pružajući kupcu sigurnost i udobnost od prvog dana. Kombinacija privatnog dvorišnog ambijenta i kompaktnog, lako održivog prostora čini ga idealnim i za život i za izdavanje. Nalazi se u mirnom i uređenom delu grada, na lokaciji koja nudi savršen balans između privatnosti i praktičnosti. U blizini se nalaze sve neophodne sadržaje za kvalitetan život – škole, vrtići, prodavnice, kafići i linije gradskog prevoza, dok blizina glavnih saobraćajnica omogućava brz i lak pristup centru grada i drugim delovima Novog Sada. Cena stana iznosi 100.300 evra, sa uračunatom agencijskom provizijom. Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

103,667 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,728 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Telep

94,870 €

Novi Sad, Telep - Jednoiposoban stan u izgradnji 35m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,711 €/m2
  • 35 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

95,000 €

Novi Sad - Bulevar Patrijaha Pavla ,novogradnja,objekat iz 2016.godine.U maloj kvadraturi,odlično rešen pros…

  • Soba: 1.5
  • 2,969 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Adice

95,600 €

Novi Sad, Adice-Ekskluzivni kompleks u izgradnji…

  • Soba: 1.5
  • 2,451 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

105,100 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,563 €/m2
  • 41 m2