Novi Sad - Detelinara

Na prodaju garsonjera na Novoj Detelinari

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,360 €/m2
  • Površina: 24 m2
PRODAJA

56,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2682
  • Površina : 24 m2
  • Cena : 56,650 €
  • Cena po m2 : 2360.42 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 6/6

Na prodaju garsonjera na Novoj Detelinari – Ilije Birčanina, 24m² (u listu 20m²) Na prodaju funkcionalna garsonjera u potkrovlju, u ulici Ilije Birčanina, Nova Detelinara. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade sa liftom koji ide do 5. sprata, nakon čega postoji još jedno stepenište do stana. Osnovne informacije: Površina po meri: 24m² Površina upisana u list nepokretnosti: 20m² (mereno do visine kosine od 140cm, prema važećim propisima o etažiranju) Struktura: garsonjera Sprat: potkrovlje (iznad 5. sprata) Dokumentacija uredna, 1/1, moguća kupovina putem kredita Stan je svetao i pogodan za izdavanje, život pojedinca ili para. Kosina ne remeti funkcionalnost prostora, a realna korisna površina iznosi oko 24m². Zgrada je održavana, lift funkcioniše do 5. sprata. Cena: 56.650 evra Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 Trg Republike 16, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

65,000 €

Prelepa mala garsonjera za život ili investiciju ID#10787…

  • Soba: 0.5
  • 3,611 €/m2
  • 18 m2

Novi Sad Centar

52,800 €

Novi Sad-do ulaska u pešačku zonu u produžetku Pašičeve ulice i zdanja "Matice Srpske", oglašavamo na prodaju loka…

  • Soba: 0.5
  • 2,640 €/m2
  • 20 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

49,000 €

Petrovaradin-Jednoiposoban stan 28 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,750 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Adice

53,900 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su garažni stanovi…

  • Soba: 1.5
  • 1,739 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Detelinara

60,000 €

Odličan Uknjižen stan...…

  • Soba: 1.5
  • 1,935 €/m2
  • 31 m2

Zlatibor

50,200 €

Zlatibor…

  • Soba: 0.5
  • 2,390 €/m2
  • 21 m2