Novi Sad - Spens

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji – namešten, 33 m², 2. sprat, 118.450 €

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,589 €/m2
  • Površina: 33 m2
PRODAJA

118,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3040
  • Površina : 33 m2
  • Cena : 118,450 €
  • Cena po m2 : 3589.39 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Spens
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 2/5

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji – namešten, 33 m², 2. sprat, 118.450 € Na prodaju kompletno namešten jednosoban stan površine 33 m², smešten na 2. spratu uredne stambene zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici sa brzom vezom ka svim delovima grada. O stanu: Struktura: hodnik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak Oprema: TV, klima uređaj, veš mašina, kuhinjski elementi, frižider, zamrzivač, šporet, rerna, ležaj, plakar Uobičajeno i očuvano stanje Pogled na ulicu Prodaje se namešten – pogodno za izdavanje ili useljenje bez dodatnih ulaganja O zgradi: Godina izgradnje: 2010 Lift: 1 Mirno i uredno okruženje Parking: Javni parking u zoni (naplata po zonskim uslovima) Cena: 118.450 € (uključena agencijska provizija) Stan je odlična prilika kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Dokumentacija uredna. Za više informacija pozvati: 063663906 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

123,000 €

Prodaja dvosoban, Novi Sad-Detelinara, 46m2 ID#11862…

  • Soba: 2.0
  • 2,674 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Podbara

124,600 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,115 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Liman 2

112,250 €

Stan u sivoj fazi sa galerijom i obiljem svetlosti Liman 2…

  • Soba: 1.5
  • 3,207 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Kamenjar

123,600 €

Luksuzan dvosoban stan na prodaju – Adice, Novi Sad (blizina Kamenjara 1) Na prodaju moderan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 42 m², …

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Podbara

114,330 €

Nov, luksuzno uređen jednoiposoban stan – Podbara, 41m²…

  • Soba: 1.5
  • 2,789 €/m2
  • 41 m2