Novi Sad - Telep

Moderan 2.5-soban stan od 65 m² u vrhunskoj zgradi, Novi Sad

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,831 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

184,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2843
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 184,000 €
  • Cena po m2 : 2830.77 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/2

Prodaje se moderan i prostran stan u jednoj od najkvalitetnijih zgrada u Novom Sadu - Severni Telep. Ovaj stan površine 65 m², po strukturi 2.5-soban, pruža savršen spoj komfora, funkcionalnosti i estetike. Smešten je na prvom spratu zgrade sa ukupno dva nivoa, u objektu bez lifta, što mu daje dodatnu privatnost i mir. Enterijer je otvorenog plana, sa minimalnim brojem zidova, što prostoru daje osećaj prostranosti i povezanosti. Stan poseduje dve spavaće sobe, prostran dnevni boravak, kuhinju, kupatilo i terasu. Svaka soba ima svoju manju terasu, dok se iz dnevnog boravka izlazi na veliku, glavnu terasu sa obiljem prirodne svetlosti zahvaljujući velikim staklenim panelima. Korišćeni su isključivo vrhunski materijali – pažljivo birana keramika izrađena od strane majstora sa posebnim osećajem za detalje, kvalitetna stolarija, kondenzacioni bojler visoke efikasnosti i izolacija koja omogućava uštede do 30% u režijskim troškovima. Topli i svetli tonovi enterijera stvaraju prijatnu atmosferu, dok harmoničan raspored prostorija garantuje svakodnevnu udobnost. U okviru objekta nalazi se i malo dvorište sa parking mestima za pet automobila, što dodatno doprinosi praktičnosti života na ovoj lokaciji. Mogućnost povrata PDV-a. Cena stana iznosi 184.000 evra, sa uračunatom agencijskom provizijom. Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

182,000 €

Prodaja dvosobnog stana-Kosancic Ivana, 55m2 ID#12075…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Prodajemo odličan porodični stan u zgradi novije gradnje na Telepu. Stan poseduje 2 spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjo…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Železnička stanica

191,600 €

Na prodaju moderan, uknjižen stan od 62m² u novijoj zgradi – potpuno opremljen i odmah useljiv, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Ova…

  • Soba: 2.5
  • 3,090 €/m2
  • 62 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

180,000 €

Na prodaju stan na Mišeluku, 73m2, 180000e…

  • Soba: 4.0
  • 2,466 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Detelinara

176,100 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 3.0
  • 2,935 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Grbavica

180,250 €

FENOMENALAN, KOMPLETNO RENOVIRAN, DVOIPOSOBAN NA GRBAVICI- izuzetna ponuda …

  • Soba: 2.5
  • 3,466 €/m2
  • 52 m2