Novi Sad - Centar

Luksuzan stan u srcu Novog Sada – Savršen spoj komfora i elegancije u 119m2!

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,781 €/m2
  • Površina: 119 m2
PRODAJA

330,940 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1815
  • Površina : 119 m2
  • Cena : 330,940 €
  • Cena po m2 : 2781.01 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/5

U ponudi je potpuno renoviran stan u strogom centru Novog Sada, gde su kvalitet i luksuz na prvom mestu! Uloženo 750€/m² u renovaciju – sve je novo, moderno i pažljivo odabrano! Odličan raspored čini ovaj stan posebnim u svakom smislu. Detalji koji prave razliku: Kompletno zamenjene instalacije, unutrašnja i spoljna stolarija Alu stolarija sa tri stakla – vrhunska zvučna i termoizolacija Automatizovane roletne i plisirani komarnici Nova blindirana vrata renomiranog proizvođača Smart home sistem – WiFi povezivanje celog stana Novi parket prve klase + italijanska keramika (175x60 cm) s minimalnim fugama Dva luksuzna kupatila sa smart bojlerima, Blanco baterijama i sanitarijama Kuhinja po meri sa novom tehnikom Visoka unutrašnja vrata (235 cm) za dodatni osećaj prostranosti Svaka soba ima ugradnu klimu (ukupno 4 klime) Prostrana terasa sa infinity ogradom i prelepim pogledom Mogućnost kupovine garaže sa automatskim Harmann vratima – prava garaža, ne samo parking mesto! Cena stana sa provizijom: 330.940€ Cena garaže: 25.500€ Za više informacija pozvati: 063663641 РУССКОГОВОРЯЩИЙ РИЕЛТОР НЕДВИЖИМОСТИ Agencijska provizija uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

330,939 €

U samom srcu Novog Sada, svega nekoliko koraka od Bulevara Oslobođenja, nalazi se ovaj raskošni četvorosobni stan od 119 m² – jedinstvena pril…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Grbavica

334,500 €

Četvorosoban stan 116 m², Grbavica, Novi Sad, 3. sprat…

  • Soba: 4.0
  • 2,884 €/m2
  • 116 m2

Novi Sad Centar

321,360 €

Novi Sad, Centar. Sjajan, pravi četvorosoban, komforan stan u centru grada, u neposrednoj blizini Matice Srpske, pe?…

  • Soba: 4.0
  • 3,090 €/m2
  • 104 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

330,270 €

Sremska Kamenica 106 m2 nov jedinstven stan sa sopstvenim dvorištem i prelepim pogledom …

  • Soba: 4.0
  • 3,116 €/m2
  • 106 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

329,600 €

Petrovaradin-Četvorosoban stan 188 m2 u Gradiću ispod Tvrđave za Probrane kupce i za Biznis…

  • Soba: 4.0
  • 1,753 €/m2
  • 188 m2

Novi Sad Sajmište

334,050 €

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,630 €/m2
  • 127 m2