Novi Sad - Centar

Dupleks 136 m² u centru Novog Sada – idealan za život ili firmu

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,279 €/m2
  • Površina: 136 m2
PRODAJA

310,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2917
  • Površina : 136 m2
  • Cena : 310,000 €
  • Cena po m2 : 2279.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 3/4

Prodaja dupleks stana u centru Novog Sada U ponudi je prostran dupleks stan površine 136 m², smešten u samom centru Novog Sada, na trećem spratu zgrade bez lifta. Na donjoj etaži stana nalazi se kuhinja, velika dnevna soba, kupatilo i jedna spavaća soba, dok gornji nivo obuhvata tri odvojene sobe i dodatno kupatilo. Ovakva struktura čini stan praktičnim i funkcionalnim, pa je pogodan kako za porodičan život, tako i za poslovni prostor (kancelarije, manju firmu i sl). Stan se nudi i u zakup, sa mesečnom kirijom od 1.000 evra (uz depozit od 1.000 evra i agencijsku proviziju 50%). Cena stana iznosi 310.000 evra, sa uračunatom agencijskom provizijom. Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

300,400 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 4.0
  • 2,945 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

315,200 €

Bulevar Evrope-Luksuzno opremljen Veliki Četvorosoban stan 114 m2 sa Pogledom-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,765 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Grbavica

317,900 €

NOVI SAD.GRBAVICA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,382 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

309,000 €

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Veoma komforan, lep četvorosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu! …

  • Soba: 4.0
  • 2,306 €/m2
  • 134 m2

Novi Sad Telep

309,000 €

Luksuzan četvorosoban stan 146 m² – Heroja Pinkija, vrhunska lokacija…

  • Soba: 4.0
  • 2,116 €/m2
  • 146 m2

Novi Sad Spens

309,000 €

Trosoban salonski stan u blizini suda i spensa renoviran i odmah useljiv …

  • Soba: 3.0
  • 3,679 €/m2
  • 84 m2