Novi Sad - Sajmište

Troiposoban stan na Futoškoj – odlična lokacija, 67 m²

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 3,296 €/m2
  • Površina: 67 m2
PRODAJA

220,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2901
  • Površina : 67 m2
  • Cena : 220,850 €
  • Cena po m2 : 3296.27 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 4/6

Na prodaju funkcionalan stan površine 67 m², smešten na 4. spratu od ukupno 6, u Futoškoj ulici. Stan je 3.5-soban, sa odličnim rasporedom prostorija i dvostrukom sanitarnom jedinicom (kupatilo + WC). Prostran i svetao stan Funkcionalna struktura pogodna za porodicu Izuzetna lokacija – blizina centra, Bulevara i svih potrebnih sadržaja Cena: 220.850evra sa uracunatom agencijskom provizijom Odlična prilika za porodično stanovanje ili sigurnu investiciju! Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

214,900 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,904 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

217,250 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim …

  • Soba: 3.0
  • 2,716 €/m2
  • 80 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

224,500 €

Sremska Kamenica/Mišeluk, urbana vila…

  • Soba: 4.0
  • 2,494 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Liman 3

218,360 €

Novi Sad, Liman 3, Odlično komplet renoviran, trosoban stan u višespratnici nadomak Limanskog parka i Dunava. Odlično…

  • Soba: 3.0
  • 2,951 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Podbara

228,000 €

Prodaje se kompletno opremljen troiposoban stan u centru, 82m2…

  • Soba: 3.5
  • 2,714 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Telep

217,000 €

Telep četri 4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodično, sa d…

  • Soba: 4.0
  • 2,438 €/m2
  • 89 m2