Novi Sad - Detelinara

Kompletno renoviran i opremljen stan – Nova Detelinara, 45m²

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,678 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

120,510 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2986
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 120,510 €
  • Cena po m2 : 2678.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 5/5

Na prodaju stan površine 45m², smešten na atraktivnoj lokaciji u ulici Hadži Ruvimova, na Novoj Detelinari – jednom od najtraženijih i najpraktičnijih delova Novog Sada. Stan je u potpunosti renoviran i uređen modernim materijalima i detaljima koji daju osećaj topline i komfora. Posebna prednost je što se prodaje kompletno namešten i opremljen belom tehnikom, pa novi vlasnik dobija gotov dom spreman za useljenje – bez ikakvih dodatnih ulaganja. Cena stana iznosi: 120.510e ( sa uračunatom agencijskom provizijom 3%) Raspored prostorija je praktičan i funkcionalan, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, što pruža osećaj prostranosti i udobnosti. Svetle boje i savremena oprema čine prostor još prijatnijim, dok sama lokacija nudi sve što je potrebno za kvalitetan život – blizinu prodavnica, škola, vrtića, restorana i odličnu povezanost sa svim delovima grada. Ovaj stan je idealan izbor kako za mlade parove i porodice koje traže svoj prvi dom, tako i za investitore koji žele sigurnu i isplativu nekretninu za izdavanje. Za više informacija pozvati: 063663641 РУССКОГОВОРЯЩИЙ РИЕЛТОР НЕДВИЖИМОСТИ *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

123,900 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,636 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

118,500 €

Prodaja-Dvosoban, Telep, 40m2, Uknjižen! ID#12085…

  • Soba: 1.5
  • 2,963 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Podbara

114,330 €

Nov, luksuzno uređen jednoiposoban stan – Podbara, 41m²…

  • Soba: 1.5
  • 2,789 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

118,450 €

Prodaja stana- Socijalno- jednoiposobna struktura ID#9908…

  • Soba: 1.5
  • 2,755 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

129,800 €

Prodaje se trosoban stan na Telepu. Ulaz je iz dvorišta zgrade tako da nema saobraćajne buke. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhi…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 70 m2