Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Na prodaju je prostran stan u novogradnji, smešten u Preradovićevoj ulici

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,060 €/m2
  • Površina: 108 m2
PRODAJA

222,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3292
  • Površina : 108 m2
  • Cena : 222,500 €
  • Cena po m2 : 2060.19 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/3

Na prodaju je prostran stan u novogradnji, smešten u Preradovićevoj ulici u Petrovaradinu. Nalazi se na trećem spratu zgrade bez lifta, a završetak radova planiran je za proleće 2026. godine. Stan ima uknjiženih 108 m² zbog kosina, dok je njegova stvarna površina oko 130 m², što pruža dodatni komfor i funkcionalnost. Posebnu vrednost ovom prostoru daje to što je projektovan tako da se jedan četvorosoban stan može preraditi u dva odvojena stana. Prvi bi bio trosoban i idealan za porodično stanovanje, dok bi drugi činila komforna garsonjera sa potpuno zasebnim ulazom. Ova mogućnost čini stan izuzetno pogodnim za investiciju, kombinovanje stanovanja i izdavanja, ili za višečlane porodice kojima odgovara dodatna privatnost. Stan se prodaje isključivo kao celina i nije ga moguće razdvajati u dve posebne jedinice. Cena stana iznosi 2000e po m2 + agencijska provizija Cena: 222.500evra ( sa uračunatom agencijskom provizijom) Kupcima je ponuđena i mogućnost kupovine garaže površine 18 m² po ceni od 18.000 evra, ali ona nije obavezna uz stan. Ovo je nekretnina koja pruža izuzetnu fleksibilnost, veliki prostor i potencijal za više namena, pa svakako vredi pogledati. Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

224,510 €

Novi Sad, Veternička rampa - Petosoban stan 107m2 sa krovnom terasom od 100m2 …

  • Soba: 5.0
  • 2,098 €/m2
  • 107 m2

Novi Sad Telep

219,900 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 3.0
  • 2,471 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Liman 2

216,300 €

Troiposoban, renoviran stan s pogledom na grad. Liman II ID#3394…

  • Soba: 3.0
  • 3,090 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Centar

216,300 €

Komforan, namešten dvosoban stan, sa terasom, u centru Novog Sada-retko u ponudi …

  • Soba: 2.0
  • 3,380 €/m2
  • 64 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

219,450 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.5
  • 2,709 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Detelinara

230,000 €

PRODAJA - FENOMENALAN TROSOBAN STAN KOD SAJMA ID#12051…

  • Soba: 3.0
  • 3,538 €/m2
  • 65 m2