Novi Sad - Sajmište

Dvosoban stan za izdavanje, Devet Jugovića, 52m2

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 8 €/m2
  • Površina: 52 m2
IZDAVANJE

400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3338
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 400 €
  • Cena po m2 : 7.69 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/4

Luksuzno opremljen dvosoban stan u Devet Jugovića, Sajmište. Stan ima pogled ka dvorištu. Parking slobodan u dvorištu za stanare zgrade, bez rezervisanog parking mesta. Površina stana je 52m2 i nalazi se na 2. spratu. Stan sadrži dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i terasu. Odmah je useljiv Za više informacija pozvati: 063663944 Agencijska provizija 50% Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www.familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

380 €

NOVO, Svetla, Nova garsonjera u Ćirpanovoj…

  • Soba: 0.5
  • 14 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Detelinara

350 €

Izdaje se dvosoban stan na Detelinari, u kom su dozvoljeni mali kućni ljubimci! Nalazi se u mirnom kraju, sa puno zelenila, a u blizini su osnovna š…

  • Soba: 2.0
  • 7 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Centar

500 €

Poslovni prostor za izdavanje u Starom Gradu – idealan za kancelarije U ponudi je funkcionalan poslovni prostor površine 50 m², smešten na jedno…

  • Soba: 3.0
  • 10 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Liman 4

350 €

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN 41M2 LIMAN 4 - 350EU…

  • Soba: 1.5
  • 9 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Banatić

3,000 €

FENOMENALAN, VIŠENAMENSKI POSLOVNI PROSTOR KOD ŽELEZNIČKE STANICE-246M2 SA BAŠTOM OD 80M2 …

  • Soba: 3.0
  • 12 €/m2
  • 246 m2

Novi Sad Salajka

1,200 €

Izdaje se prostran troiposoban stan na Salajci, sa tri spavaće sobe i predivnom krovnom terasom od 115m2. Useljiv odmah…