Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Na prodaju stan na Mišeluku, 73m2, 180000e

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,466 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

180,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2795
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 180,000 €
  • Cena po m2 : 2465.75 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: /0

Na prodaju luksuzna kuća u Solarnoj dolini – mirno porodično naselje nadomak grada U ponudi je kvalitetno građena i moderno opremljena kuća u nizu, smeštena u atraktivnom delu Petrovaradina – Solarnoj dolini. Kuća površine 73 m² prostire se na dve etaže i nudi funkcionalan raspored idealan za porodičan život. Prizemlje obuhvata prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom rađenom po meri, kao i dodatni toalet i praktičan ostavni prostor. Na spratu se nalaze tri spavaće sobe, kompletno opremljeno kupatilo i terasa. Nekretnina je delimično nameštena, sa ugrađenim garderoberima, kuhinjskim uređajima i nameštajem po meri. Grejanje i hlađenje su rešeni savremenim sistemom na toplotnu pumpu, uz podno grejanje. Uz samu kuću nalaze se tri terase ukupne površine 33 m², kao i pripadajuće dvorište i jedno privatno parking mesto. Naselje je mirno, porodično orijentisano, sa uređenim dečjim igralištem i prodavnicom u neposrednoj blizini, a svega nekoliko minuta vožnje od centra Novog Sada. Kuća je uknjižena i vodi se na prvog vlasnika. Idealna prilika za one koji žele moderan dom u tišoj zoni, ali u blizini svih gradskih sadržaja. Cena: 180000e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

171,800 €

NOVI SAD.SALAJKA.DVOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,420 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

172,500 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 67 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

180,000 €

Na prodaju stan na Mišeluku, 73m2, 180000e…

  • Soba: 4.0
  • 2,466 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Salajka

189,680 €

Novi Sad, Salajka - Troiposoban stan80m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,371 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Novo Naselje

175,000 €

Novo Naselje, lep porodični lepo sredjen 4.0 soban stan uknjizen na 76m2 na 3,spratu u zgradi od fasadne cigle u dobrom…

  • Soba: 4.0
  • 1,902 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Liman 3

174,500 €

Novi Sad,Liman 3, lep funkcionalan stan, svetao i prozračan sa odličnim pogledom.Pravi stan za porodice,blizina škole…

  • Soba: 3.0
  • 2,604 €/m2
  • 67 m2