Novi Sad - Novo Naselje

PRODAJA – Komforan dvosoban stan na Novom Naselju, 64m2

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,414 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3369
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 2414.06 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/4

Na izuzetnoj lokaciji, u jednoj od najtraženijih ulica, prodaje se prelepo organizovan i prostran dvosoban stan od 64 m², smešten na 2. spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Već na ulazu dočekuje vas funkcionalan hodnik iz koga se sa desne strane ulazi u veliki, svetao dnevni boravak, idealan za udoban porodični život ili prijatno opuštanje. Pravo iz hodnika nalazi se toalet, dok se iz manjeg, zasebnog hodnika pristupa kuhinji i komfornoj spavaćoj sobi, što dodatno doprinosi privatnosti i praktičnosti prostora. Stan poseduje zastakljenu terasu koja pruža miran kutak za uživanje u svakodnevnim trenucima, a tu je i mala ostava kao dodatna pogodnost. Uz stan ide i pripadajuća ostava u potkrovlju zgrade, koja nudi još više prostora za odlaganje. Centralno grejanje omogućava stabilnu temperaturu tokom cele godine, dok je sama lokacija poznata po blizini svih važnih sadržaja. Posebnu prednost predstavlja to što se stan nalazi u neposrednoj blizini marketa Lidl i modernog stambeno-poslovnog kompleksa Park Novi, što dodatno podiže kvalitet i udobnost svakodnevnog života. Ovaj stan je idealna prilika za sve koji traže komforan, funkcionalan i savršeno organizovan dom na zaista odličnoj poziciji. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

163,400 €

Južni Telep-Trosoban stan 61 m2 u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,679 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Novo Naselje

146,200 €

Prodaje se odličan dvoiposoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi u prizemlju zgrade, manja zgradica sa…

  • Soba: 2.5
  • 2,478 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Novo Naselje

147,290 €

Prodaje se kompletno opremljen jednoiposaban stan na Novom naselju …

  • Soba: 1.5
  • 3,069 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,608 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

148,500 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,802 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

149,900 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,828 €/m2
  • 53 m2