Novi Sad - Bulevar Evrope

Na prodaju je izuzetan četvorosoban stan površine 115 m² - Bulevar Evrope

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,045 €/m2
  • Površina: 115 m2
PRODAJA

350,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3378
  • Površina : 115 m2
  • Cena : 350,200 €
  • Cena po m2 : 3045.22 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 7/0

Na prodaju je izuzetan četvorosoban stan površine 115 m², smešten na Bulevaru Evrope u jednoj od najprepoznatljivijih u ovom delu grada. Stan odiše komforom i funkcionalnošću, a posebno se izdvaja prostran i svetao dnevni boravak sa trpezarijom, zahvaljujući velikim otvorima koji omogućavaju obilje prirodne svetlosti tokom čitavog dana. Pored dnevne zone, stan poseduje tri odvojene spavaće sobe, što ga čini idealnim izborom za porodice ili za one koji žele dodatni prostor za rad ili goste. Kuhinja je izrađena po meri, od visokokvalitetnih materijala, praktično organizovana i potpuno prilagođena svakodnevnom korišćenju. Cena stana iznosi 350.000 evra i u nju je uračunata agencijska provizija. Kupcima je, uz doplatu od 25.000 evra, dostupno i garažno mesto, što predstavlja dodatnu pogodnost u ovom prometnom delu grada. Ovo je nekretnina koja nudi izuzetan kvalitet, udobnost i prestižnu lokaciju — idealna prilika za one koji žele vrhunski dom na jednoj od najtraženijih adresa u Novom Sadu. Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

357,000 €

Novi Sad-Stari grad-extra salonac 065/3858-888…

  • Soba: 3.5
  • 3,570 €/m2
  • 100 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

344,900 €

Luks salonski stan - Petrovaradin, Gradić…

  • Soba: 4.0
  • 3,254 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Grbavica

355,000 €

Grbavica -Danila KIša -Extra duplex 96 m2-Četvorosoban…

  • Soba: 4.0
  • 3,698 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Telep

360,000 €

Urbana vila, luksuzna oprema, garaža i parking u ceni! …

  • Soba: 4.0
  • 3,103 €/m2
  • 116 m2

Novi Sad Podbara

350,100 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Centar

350,000 €

Stari Grad- Četvorosoban stan- Novi Sad ID#9814…

  • Soba: 4.0
  • 2,991 €/m2
  • 117 m2