Novi Sad - Sajmište

Dvosoban stan za izdavanje – Sajam, Novi Sad

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 13 €/m2
  • Površina: 43 m2
IZDAVANJE

550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3395
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 550 €
  • Cena po m2 : 12.79 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/5

Izdaje se prijatan i moderno uređen dvosoban stan površine 43 m², smešten na prvom spratu kvalitetne novogradnje u blizini Sajma. Stan je pažljivo opremljen potpuno novim nameštajem i tehnikom, što ga čini idealnim izborom za stanovanje bez dodatnih ulaganja. Prostrana dnevna soba povezana sa trpezarijom pruža udoban ambijent za boravak, dok je kuhinja opremljena svim potrebnim uređajima. Odvojena spavaća soba nudi mir i komfor, a terasa dodatno doprinosi udobnosti. Kupatilo je moderno uređeno, a u stanu je obezbeđeno etažno grejanje, kao i pristup kablovskoj ili satelitskoj televiziji. Zgrada je nova, uredna i poseduje lift, a okruženje je mirno i praktično za svakodnevni život. Lokacija je izuzetno funkcionalna – u neposrednoj blizini nalaze se Novosadski sajam, Pokrajinska bolnica, Medicinski fakultet, osnovna škola, vrtić i brojne druge važne ustanove. Zahvaljujući dobroj povezanosti, centar grada je udaljen svega nekoliko minuta vožnje, što ovaj stan čini posebno pogodnim za zaposlene, studente medicinskih nauka, kao i porodice. Stan je namenjen paru ili porodici sa dvoje dece. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni, a prednost imaju nepušači. Useljenje je moguće od 10.12.2025. godine, uz obavezan depozit. Ovaj stan nudi kombinaciju udobnosti, kvaliteta i odlične lokacije, stvarajući prijatno okruženje za dugoročan i miran boravak. Cena: 550e Za više informacija pozvati: 063663641 РУССКОГОВОРЯЩИЙ РИЕЛТОР НЕДВИЖИМОСТИ Potreban depozit u visini zakupnine Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708