Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Četvorosoban stan na prodaju, Petrovaradin-Alibegovac, 82m²

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,351 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

192,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3403
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 192,800 €
  • Cena po m2 : 2351.22 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Lep, komforan, odmah useljiv i potpuno nov četvorosoban stan u ekskluzivnom i mirnom naselju Hollywood Hill. Idealan za porodice koje žele da uživaju u čistom vazduhu i prelepom pogledu na zelenilo Fruške gore, a istovremeno budu blizu svih gradskih dešavanja. Opis stana: Dnevni boravak: prostran, otvorenog koncepta sa trpezarijom i kuhinjom, idealan za druženje i porodično uživanje. Spavaće sobe: tri komforne i svetle sobe, savršene za opremanje po vašim potrebama. Kupatilo i poseban toalet: moderno, obloženo visokokvalitetnim granitom. Vešeraj: posebna prostorija sa priključcima za mašinu za pranje i sušenje veša. Grejanje i hlađenje: podno grejanje putem toplotne pumpe, uz dva fenkojla (jedan u dnevnom boravku, drugi u spavaćem delu). Internet i televizija: u svakoj sobi su izvedeni konektori za internet i televiziju. Zgrada poseduje optički internet, MTS ili Yettel Zgrada i dodatne pogodnosti: U ulazu zgrade nalaze se samo tri stana, što garantuje mir i privatnost. Stan poseduje svoje uređeno parking mesto sa daljinskim zaključavanjem kao i svoj interfon Prednosti naselja: Čist vazduh i miran kraj, daleko od gradske vreve. Prelep pogled sa terase na prirodu i zelenilo. Blizina svih gradskih sadržaja, ali bez kompromisa u miru i privatnosti. Pozovite i zakažite obilazak ovog modernog i prijatnog stana – idealnog doma za vašu porodicu! Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

185,400 €

Prodajemo potpuno namešten porodični stan u zgradi dve godine staroj na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu! Ovaj stan poseduje svetlu dnevnu sobu…

  • Soba: 3.5
  • 2,540 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Detelinara

186,500 €

Savremeni porodični dom sa stilom – trosoban stan od 63 m² na Novoj Detelinari…

  • Soba: 3.0
  • 2,960 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

NOVI SAD.BULEVAR.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,505 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

190,550 €

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD- Telep, Laze Lazarevića, 87.00m2, 190550e ID#5745…

  • Soba: 4.0
  • 2,190 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Salajka

185,400 €

Prodaje se trosoban stan u blizini centra, niski računi. ODLIČNA PONUDA, za detaljnije informacije ili zakazivanj…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Grbavica

191,000 €

Prodaja-Bulevar Cara Lazara- Trosoban stan ID#9932…

  • Soba: 3.0
  • 2,690 €/m2
  • 71 m2