Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Ekskluzivan stan u urban vili, 98 m² – Petrovaradin

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,265 €/m2
  • Površina: 98 m2
PRODAJA

222,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3407
  • Površina : 98 m2
  • Cena : 222,000 €
  • Cena po m2 : 2265.31 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

U urbanoj vili, na povišenoj i mirnoj lokaciji (BLOK VILA), prodaje se nov, moderan četvorosoban stan površine 98 m², smešten na prvom spratu. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i visokim kvalitetom gradnje, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, dva kupatila, dve terase, kao i dodatne ostave od 5 m² u suterenu. Grejanje i topla voda su na gas, uz podno grejanje koje obezbeđuje veoma niske troškove režija. Stan je odmah useljiv, uknjižen, nije na poslednjem spratu. Uz stan se dobija parking mesto u dvorištu. Oprema i pogodnosti: Lođa Klima Podrum / ostava 5 m² Topla voda na gas KATV Interfon Parking mesto + 5000e Idealna prilika za porodice koje žele mir, kvalitetnu gradnju i udoban prostor u jednom od najlepših delova Petrovaradina. Cena 229700e (cena sa provizijom) Za više informacija pozvati: 063663054 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

231,750 €

NA PRODAJU - Stan površine 96m² sa panoramskim pogledom + 2 garažna mesta i dvorište u ceni …

  • Soba: 4.0
  • 2,414 €/m2
  • 96 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

231,050 €

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 85m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,718 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Telep

217,250 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim …

  • Soba: 3.0
  • 2,716 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Grbavica

231,570 €

Grbavica -kolo Srpskih sestara-Extra duplex sa Garažom…

  • Soba: 3.5
  • 2,790 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Veternk

217,500 €

Uknjižen Četvorosoban stan 160 m2 kod Lipovog Gaja-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,359 €/m2
  • 160 m2

Novi Sad Telep

219,900 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 4.0
  • 2,471 €/m2
  • 89 m2