Novi Sad - Sajmište

Kompletno namešten stan sa galerijom i parkingom – Sajmište, 58 m², odmah useljiv!

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,874 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3135
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 2874.42 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 4/4

Na prodaju je izuzetno svetao i pažljivo renoviran stan sa galerijom, smešten u mirnoj i prijatnoj ulici na Sajmištu. Ova nekretnina predstavlja odličan spoj funkcionalnosti i udobnosti, idealan kako za život, tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se nalazi na četvrtom spratu uredne stambene zgrade bez lifta i prostire se na ukupno 58 m², od čega je 43 m² u osnovi, dok dodatnih 15 m² čini praktična galerija. Zahvaljujući dobro osmišljenom rasporedu, prostor je maksimalno iskorišćen, a galerija pruža dodatnu fleksibilnost – može se koristiti kao spavaća soba, radni kutak ili prostor za odlaganje. Dnevni boravak je povezan sa kuhinjom i odiše toplinom i prirodnim svetlom, dok terasa pruža prijatan kutak za opuštanje. Stan poseduje i kupatilo, kao i odvojeni toalet, što dodatno doprinosi komforu svakodnevnog života. Prodaje se kompletno namešten i opremljen, sa svim neophodnim uređajima i nameštajem, pa je useljenje moguće bez ikakvih dodatnih ulaganja. Zgrada je uredna i obezbeđena video nadzorom, sa ograđenim dvorištem koje pruža dodatni osećaj sigurnosti i privatnosti. Stan ima pripadajuće parking mesto u dvorištu, što je velika prednost u ovom delu grada, kao i podrum i prostorije za odlaganje bicikala. Lokacija je izuzetno praktična – u neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, prodavnice, pijaca i stajališta javnog prevoza, što omogućava lak i brz pristup svim delovima grada. Mirno okruženje sa dosta zelenila dodatno doprinosi kvalitetu života. Stan je uknjižen, vlasništvo 1/1, bez tereta i odmah useljiv. Cena: 123600 € (u cenu je uključena agencijska provizija od 3%) Za više informacija pozvati: 063635443 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

129,170 €

Dvosoban stan na Grbavici, 48m² + terasa, odlična lokacija, uknjižen 1/1…

  • Soba: 2.0
  • 2,691 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

123,600 €

Kompletno namešten stan sa galerijom i parkingom – Sajmište, 58 m², odmah useljiv!…

  • Soba: 2.5
  • 2,874 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Centar

126,000 €

Prodaja jednosobnog stana u centru ID#11733…

  • Soba: 1.0
  • 3,600 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

DETELINARA - KOMFORAN DVOSOBAN…

  • Soba: 2.0
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Novo Naselje

125,660 €

ODLIČNA PRILIKA – USELJIV STAN NA NOVOM NASELJU!…

  • Soba: 1.5
  • 3,396 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Detelinara

133,500 €

NOVI SAD.DETELINARA.DVOSOBAN STAN. SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 48 m2