Novi Sad - Grbavica

Dvosoban stan na Grbavici, 48m² + terasa, odlična lokacija, uknjižen 1/1

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,691 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

129,170 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3206
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 129,170 €
  • Cena po m2 : 2691.04 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/5

Na prodaju je svetao i funkcionalan dvosoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Grbavici. Smešten je u mirnoj ulici okruženoj zelenilom, što ga čini pogodnim kako za porodičan život, tako i kao dobru investiciju za izdavanje. Stan ima ukupno 48 m², uz terasu od 5 m² koja ne ulazi u kvadraturu, kao i pripadajuću podrumsku prostoriju od 6–8 m². Uknjižen je 1/1, bez tereta. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Grejanje je centralno, a stan je polunamešten i poseduje optički internet. Orijentisan je ka dvorištu, pa je potpuno miran i bez gradske buke. Stan je u urednom i uobičajenom stanju i odmah je useljiv. Zgrada je manja, lepo održavana i ima uređeno dvorište kao i podrum. Stanarima je obezbeđen parking u dvorištu zgrade. Okruženje je mirno i bezbedno, sa dobrim komšijskim odnosima. Lokacija je izuzetna, jer se stan nalazi na Grbavici, jednoj od najlepših i najpraktičnijih gradskih četvrti. U neposrednoj blizini nalaze se prodavnice, apoteke, škole, vrtići, kao i Futoški park, Limanski park i kej. Javni prevoz i sve važne gradske institucije su lako dostupni, pa se većina svakodnevnih obaveza može obaviti peške. Cena iznosi 129170 €, u koju je uračunata agencijska provizija od 3% Za više informacija pozvati: 063635443 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kamenjar

123,600 €

Luksuzan dvosoban stan na prodaju – Adice, Novi Sad (blizina Kamenjara 1) Na prodaju moderan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 42 m², …

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

120,500 €

Prodajemo stan 47 m² – renoviran, Stara Detelinara…

  • Soba: 2.0
  • 2,564 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

120,500 €

Novi Sad-Nova Detelinara,prodaje se stan u odlicnom stanju.Parking u dvoristu zgrde.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br…

  • Soba: 1.5
  • 2,678 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

126,000 €

NOVI SAD. TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN.KOMPLETNO NAMEŠTEN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,316 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Adice

136,500 €

Novi Sad-AdiceFantastican i funkcionalan stan,idealnog rasporeda za porodican zivot.Stan ima dve odvojene spav…

  • Soba: 2.5
  • 2,676 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

125,660 €

Jednoiposoban stan 44m2 u novogradnji …

  • Soba: 1.5
  • 2,856 €/m2
  • 44 m2