Novi Sad - Podbara

Nov jednoiposoban stan 28m², Podbara –odlična lokacija!

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,311 €/m2
  • Površina: 28 m2
PRODAJA

92,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3265
  • Površina : 28 m2
  • Cena : 92,700 €
  • Cena po m2 : 3310.71 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 6/6

Opis oglasa: Na prodaju nov, nikada useljavan jednoiposoban stan površine 28m², u potkrovlju zgrade sa liftom do 6. sprata. Stan se nalazi na mirnoj i dobro povezanoj lokaciji, idealan za život ili kao investicija za izdavanje. Prostor je funkcionalno raspoređen i obuhvata dnevni boravak sa kuhinjom, spavaću sobu i kupatilo. Stan je luksuzno sređen – korišćeni su kvalitetni vodootporni podovi sa zvučnom i termo izolacijom, italijanska keramika prve klase, kao i novi norveški radijatori i bojler. Karakteristike: Površina: 28m² Novo, nikada useljavano Grejanje na struju – norveški radijatori Lift do 6. sprata Uknjiženo vlasništvo Odlična lokacija i povezanost sa centrom grada Savršen izbor za one koji traže moderan, kompaktan i kvalitetno završen stan na traženoj gradskoj lokaciji. Cena: 92700 (cena uračunata sa agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063635443 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

99,700 €

Urbana vila, odlična lokacija, 45m2, obezbeđen parking …

  • Soba: 2.0
  • 2,216 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Centar

101,800 €

Centar Novog Sada | Kompletno renovirana garsonjera | Dunavski park | Lift…

  • Soba: 1.0
  • 3,915 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Železnička stanica

87,500 €

Novi Sad - ž.stanica, prodaje se klasičan jednosoban stan od 30m2, uknjižen, kompletno namešten. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijo…

  • Soba: 1.0
  • 2,917 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

91,150 €

Na prodaju garsonjera na Bulevaru Oslobodjenja, 29m2…

  • Soba: 0.5
  • 3,143 €/m2
  • 29 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

101,450 €

MODERNA NOVOGRADNJA – Mišeluk – 41m² sa povraćajem PDV-a! …

  • Soba: 2.0
  • 2,474 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

98,880 €

Novi Sad,Novi Bulevar, komforna garsonjera na trećem spratu,održavana bez ulaganja. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Re…

  • Soba: 0.5
  • 3,090 €/m2
  • 32 m2