Novi Sad - Podbara

Nov, luksuzno uređen jednoiposoban stan – Podbara, 41m²

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,789 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

114,330 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3264
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 114,330 €
  • Cena po m2 : 2788.54 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 6/6

Na prodaju nov, nikada useljavan jednoiposoban stan površine 41m², na Podbari. Stan se nalazi na 6. spratu zgrade sa liftom, i odlikuje ga moderan dizajn, visok kvalitet završne obrade i odlična lokacija u blizini centra grada. Prostor je funkcionalno raspoređen i obuhvata dnevni boravak sa kuhinjom, spavaću sobu i kupatilo. Stan je uknjižen i odmah useljiv. Karakteristike: Novo, luksuzno uređeno Kvalitetan vodootporni pod sa zvučnom i termo izolacijom Italijanska keramika prve klase Grejanje na struju – norveški radijatori i novi bojler Zgrada sa liftom Odlična povezanost sa svim delovima grada Idealno za one koji traže komforan i moderan dom na mirnoj, ali centralnoj lokaciji u Novom Sadu. Cena: 114,330€ (sa uračunatom agencijskom provizijom 3%) Kvadratura: 41m² Sprat: 6/6 Za više informacija pozvati: 063635443 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

104,800 €

Urbana vila, dvoiposoban, u blizini Bul.P.Pavla …

  • Soba: 2.5
  • 2,437 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

109,070 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,797 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

117,150 €

  • Soba: 2.0
  • 3,004 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Detelinara

113,300 €

Dvosoban duplex na Novoj Detelinari. Na prvoj etaži se nalazi dnevna soba sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, terasa , kupati…

  • Soba: 2.0
  • 2,360 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,100 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

113,300 €

Prodajemo odličan namešten dupleks u zgradi kvalitetne gradnje na Bulevaru Evrope. Stan je u zgradi sa liftom, ima dva mokra čvora (toalet u don…

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 40 m2