Novi Sad - Detelinara

Jednoiposoban stan na prodaju u Hadži Ruvimovoj

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 5,270 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

195,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3356
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 195,000 €
  • Cena po m2 : 5270.27 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 4/5

U ponudi je prijatan i moderno opremljen jednoiposoban stan na Novoj Detelinari, u ulici Hadži Ruvimova, idealan za one koji žele da uživaju u udobnosti savremenog životnog prostora na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji na četvrtom spratu zgrade sa liftom, okružen mirnim i uređenim okruženjem, a u neposrednoj blizini nalaze se sve važne sadržaje koji čine svakodnevni život praktičnim i komfornim. Enterijer je osmišljen tako da pruži maksimalnu funkcionalnost na 37 kvadrata, uz prijatan raspored prostorija i obilje prirodne svetlosti. Prodaje se kompletno namešten, sa novim nameštajem i detaljima koji prostoru daju osećaj topline i doma, tako da budući vlasnik može odmah da se useli bez dodatnih ulaganja. Terasa pruža lep pogled i predstavlja savršeno mesto za opuštanje nakon napornog dana, dok gradsko grejanje, klima i kvalitetna stolarija obezbeđuju komfor tokom cele godine. Zgrada je savremeno opremljena i dobro održavana, a stan poseduje sve pogodnosti neophodne za savremen način života, uključujući stabilnu internet vezu, mogućnost priključenja kablovske i satelitske televizije, kao i telefonske linije. Ovo je idealna prilika kako za život, tako i za investiciju, zahvaljujući odličnoj lokaciji i sve većoj potražnji za nekretninama u ovom delu grada. Cena: 195000e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

195,700 €

PETOSOBAN STAN - TELEP ID#10297…

  • Soba: 5.0
  • 2,330 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Telep

187,880 €

Telep - Velika ponuda stanova u NOVOGRADNJI…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Novo Naselje

200,850 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.TROIPOSOBAN STAN. NAMEŠTEN.KOMPLETNO RENOVIRAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 3,043 €/m2
  • 66 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

200,940 €

Sremska Kamenica. 71m2. Trosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 3.0
  • 2,830 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

198,000 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 3.5
  • 2,870 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Salajka

189,680 €

Novi Sad, Salajka - Troiposoban stan80m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,371 €/m2
  • 80 m2