Novi Sad - Centar

Na prodaju salonski stan u Jevrejskoj ulici, 102m2

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,678 €/m2
  • Površina: 102 m2
PRODAJA

273,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2742
  • Površina : 102 m2
  • Cena : 273,150 €
  • Cena po m2 : 2677.94 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/4

Na prodaju – Autentičan salonski stan u srcu Novog Sada Jevrejska ulica | 102 m² | 1 sprat | Troiposoban U ponudi je izuzetan salonski stan površine 102 m², smešten na prvom spratu očuvane stambene zgrade bez lifta, u prestižnoj Jevrejskoj ulici, jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u centru grada. Ovaj prostrani troiposobni stan odiše elegancijom starogradskog duha – visoki plafoni, originalni parket, veliki prozori koji obezbeđuju obilje prirodne svetlosti, i klasična salonska vrata koja upotpunjuju osećaj autentičnosti i topline doma. Stan poseduje dnevnu sobu, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, odvojen toalet, dve ostave i terasu. Prodaje se skroz prazan. Karakteristike: Površina: 102 m² Sprat: 1/4 Grejanje: Centralno Struktura: troiposoban, izuzetno funkcionalan raspored Pogodan za stanovanje, ali i za tihu delatnost (ordinaciju, kancelariju, galeriju) Stan se nalazi na idealnoj lokaciji – na samo nekoliko minuta hoda od pešačke zone, glavnih kulturnih sadržaja, škola, restorana i svih važnih gradskih tačaka. Istovremeno je izdvojen od gradske buke, što ga čini savršenim za udoban život ili luksuznu poslovnu namenu. Cena: 273150e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

274,200 €

Petrovaradin , Petosoban lux penthouse stan u urbanoj vili odličnog kvaliteta sa malim brojem stanova(4 stana). Stan za…

  • Soba: 5.0
  • 1,959 €/m2
  • 140 m2

Novi Sad Somborski bulevar

278,100 €

Novogradnja na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje nesvakidašnji četvorosoban stan u najlepšem delu Telepa. Stan je poršine 115m2, ima 3 sp…

  • Soba: 4.0
  • 2,418 €/m2
  • 115 m2

Novi Sad Novo Naselje

278,810 €

PRODAJA Stan 5.0: NOVI SAD-Novi Sad-Novo naselje, Bate Brkića, 100.00m2 ID#7966…

  • Soba: 5.0
  • 2,788 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Kej

270,000 €

TROSOBAN-KEJ ID#10609…

  • Soba: 3.0
  • 3,600 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Liman 1

265,500 €

FENOMENALAN TROSOBAN STAN NA LIMANU- izuzetna ponuda …

  • Soba: 3.0
  • 3,448 €/m2
  • 77 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

276,700 €

Sremska Kamenica/Mišeluk, urbana vila…

  • Soba: 4.0
  • 2,493 €/m2
  • 111 m2