Novi Sad - Grbavica

Na prodaju dvosoban stan na Grbavici, 47m2, 95790e

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,038 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

95,790 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2387
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 95,790 €
  • Cena po m2 : 2038.09 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: /0

Na prodaju dvosoban stan – Grbavica, Centar, 47m² – pogodan i za poslovni prostor Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 47m² u suterenu zgrade na odličnoj lokaciji – Grbavica, centar Novog Sada. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta Grejanje na struju po potrošnji – ekonomično Nema vlage – suv i održavan prostor  Pogodan i za mirnu poslovnu delatnost (kancelarija, ordinacija, studio itd.) Izuzetna lokacija u blizini centra grada, sve što je potrebno nalazi se u neposrednoj blizini – prodavnice, škole, vrtići, javni prevoz. Cena: 95790e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641  *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Trg Republike 16, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

93,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,221 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Detelinara

89,000 €

Na prodaju – Garsonjera na Novoj Detelinari, Hadži Ruvimova, Novi Sad Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 25 m². Stan se prodaje komplet…

  • Soba: 0.5
  • 3,560 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Podbara

89,000 €

Prodaja STANA ILI POSLOVNOG PROSTORA NA PODBARI ID#9277…

  • Soba: 1.5
  • 2,472 €/m2
  • 36 m2

* Zlatibor - Centar *

89,500 €

* Zlatibor - Centar *…

  • Soba: 1.5
  • 2,355 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan na Telepu – novogradnja…

  • Soba: 1.5
  • 2,861 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

95,000 €

Novi Sad, Telep, Prodaje se sređen, noviji, jednoiposoban stan od 35m2, na 1.spratu u zgradi na Telepu. Sastoji se od d…

  • Soba: 1.5
  • 2,714 €/m2
  • 35 m2