Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Na prodaju duplex u Petrovaradinu, 50m2, 88000e

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,760 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

88,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2297
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 88,000 €
  • Cena po m2 : 1760.00 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: /0

Na prodaju duplex stan – Petrovaradin Prodaje se funkcionalan dvoetažni stan površine 50 m², sa dva privatna parking mesta (jedno se trenutno izdaje za 50€ mesečno). Nalazi se u mirnoj, dvorišno orijentisanoj zgradi iz 2011. godine, u srcu Petrovaradina. Struktura stana: Dnevna soba Odvojena kuhinja Dve spavaće sobe Kupatilo i predsoblje Terasa Poseban ulaz  Stan je legalizovan, useljiv odmah po isplati. Prednosti lokacije: Mirno okruženje Blizina škole, vrtića, pijace i marketa Odlična povezanost sa centrom Novog Sada (8 minuta) TC Promenada – 10 minuta vožnje Pogodno za porodičan život ili izdavanje. Cena: 88000e (sa uracunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641  *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Trg Republike 16, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

91,800 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,086 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Adice

87,950 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su garažni stanovi…

  • Soba: 2.5
  • 1,759 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Sajmište

87,750 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,250 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Podbara

89,000 €

Prodaja STANA ILI POSLOVNOG PROSTORA NA PODBARI ID#9277…

  • Soba: 1.5
  • 2,472 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Grbavica

82,400 €

Grbavica-Uknjižen Jednoiposoban stan 31 m2 u suterenu-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,658 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Grbavica

93,000 €

JEDNOIPOSOBAN NA TOP LOKACIJI - GRBAVICA ID#11886…

  • Soba: 1.5
  • 3,000 €/m2
  • 31 m2