Irig - Irig

PRODAJE SE IZUZETAN KOMPLEKS NA IRIŠKOM VENCU – 4.700 m²

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 1,776 €/m2
  • Površina: 290 m2
PRODAJA

515,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3415
  • Površina : 290 m2
  • Cena : 515,000 €
  • Cena po m2 : 1775.86 €/m2
  • Grad : Irig
  • Lokacija : Irig
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 4500 m2

Na prodaju je ekskluzivan kompleks površine 4.700 m², smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija Fruške gore – Iriškom vencu, sa direktnim izlazom na magistralni put Novi Sad – Irig – Ruma, što omogućava izvanrednu dostupnost i vidljivost. Na placu se nalaze dve potpuno opremljene i useljive kuće: 1. Veća kuća – 290 m² U potpunosti uređena i luksuzno opremljena Podno grejanje + solarno grejanje (energetski efikasno i ekonomično) Prostrani dnevni boravak, moderne spavaće sobe, kupatila i funkcionalni prateći sadržaji Idealna za porodični život, turistički objekat ili ekskluzivni pansion 2. Manja kuća – 70 m² Potpuno nameštena i spremna za stanovanje Pogodna kao prateći objekat za turizam, smeštaj osoblja ili izdavanje Karakteristike kompleksa Uređen voćnjak i vinograd – idealno za razvoj vinarije, degustacionog centra ili seoskog turizma Okruženje netaknute prirode, apsolutni mir i svež vazduh Prostran i ravan plac pogodan za dodatne sadržaje (bungalovi, spa, restoran, kamp, etno selo) Investicioni potencijal Ovaj kompleks pruža izuzetne mogućnosti: - Turizam i hotelijerstvo - Etno selo ili vikend kompleks - Privatna vinarija i degustacioni centar -Ekskluzivni porodični dom u prirodi Retko dostupna nekretnina na jednoj od najpoželjnijih lokacija Fruške gore! Za više informacija ili dogovor oko obilaska, stojimo Vam na raspolaganju. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kamenjar

515,000 €

Prodajemo kuću sa pomoćnim objektom na Kamenjaru 4. Kuća ima 186m2, a pomoćni objekat 60m2. Površina zemljišta je oko 400m2. Kuća je na sprat s…

  • Soba: 5.0
  • 2,094 €/m2
  • 246 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

515,000 €

Prodaja nekretnina Petrovaradin, prizemna kuća., Troiposobna kuca, prizemna, 127 m2 i pomocni objekti u dvoristu 48 21 m2. To je bila mala stara kuc…

  • Soba: 3.5
  • 4,055 €/m2
  • 127 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

520,000 €

Nova porodična kuća-Sremska Kamenica…

  • Soba: 6.0
  • 1,891 €/m2
  • 275 m2

Sremska Kamenica Institut

515,000 €

LUX KUĆA - SREMSKA KAMENICA…

  • Soba: 5.0
  • 2,146 €/m2
  • 240 m2

Novi Sad Kać

515,000 €

Kać - na prodaju trosobna kuća od 114m2 i hala od 230 m2 na velikom placu od 3952m2. Nalazi se na prometnom mestu, pogodno je za razne delatnosti, n…

  • Soba: 3.0
  • 4,518 €/m2
  • 114 m2

Sremska Kamenica Čardak

515,000 €

Kuća na Čardaku koja se sastoji od tri stana. Svaki stan ima svoju garažu. Prodaja isključivo u celosti.…

  • Soba: 5.0
  • 1,288 €/m2
  • 400 m2