Novi Sad - Detelinara

Trosoban stan u novogradnji – 59 m², neuseljavan

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,161 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

186,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3411
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 186,500 €
  • Cena po m2 : 3161.02 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/6

Prodaje se nov, neuseljavan trosoban stan od 59 m² na Novoj Detelinari, na raskrsnici Bulevara Evrope i Hadži Ruvimove ulice, u zgradi renomiranog investitora City gradnja. Zgrada je završena 2025. godine, a stan je potpuno nov i spreman za useljenje odmah, bez ikakvih dodatnih ulaganja. Stan je uknjižen, nije na poslednjem spratu i izuzetno je funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom i izlazom na veliku terasu, dve komforne spavaće sobe (jedna poseduje francuski balkon), kao i prostranog, modernog kupatila. Ugrađena je klima, zgrada poseduje lift, interfon, video-nadzor, uredno održavane zajedničke prostorije i stalno dostupnu toplu vodu. Korišćeni su kvalitetni podovi, instalacije i oprema poznatih proizvođača, što obezbeđuje dugotrajnost i visok nivo udobnosti. Lokacija je jedna od najtraženijih u Novom Sadu — mirna, a odlično povezana sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze se prodavnice, apoteke, restorani, škole i vrtići, kao i mnogo javnih parking mesta ispred zgrade. Stan je idealan za porodice, parove ili kao kvalitetna investicija za izdavanje. Cena 186500e (Cena sa provizijom) Za više informacija pozvati: 063663054 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

185,400 €

Novi Sad, Grbavica - lux stan 54m2 + garaža 13m2 !!!…

  • Soba: 3.0
  • 3,433 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Kej

179,900 €

Novi Sad, Kej. TROSOBAN STAN SA POGLEDOM NA DUNAV! Fantastičan stan sa nestvarnim pogledom - i nije poslednji sprat! Stan je pozicioniran na vrlo atr…

  • Soba: 3.0
  • 2,534 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

180,250 €

Bulevar Evrope, 67m2, trosoban stan. …

  • Soba: 3.0
  • 2,690 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Veternk

177,160 €

Veternik- Novogradnja…

  • Soba: 4.0
  • 2,060 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Centar

185,000 €

Stan u centru , odlična investicija ID#11949…

  • Soba: 2.0
  • 3,700 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Grbavica

185,400 €

Prodaje se trosoban duplex stan na Grbavici. Dvorišno je orjentisan i nalazi se na petom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. U donjoj etaži …

  • Soba: 3.0
  • 2,289 €/m2
  • 81 m2