Novi Sad - Detelinara

Prostran četvorosoban stan na Detelinari sa mogućnošću proširenja – 99 m²

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,081 €/m2
  • Površina: 99 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3424
  • Površina : 99 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 2080.81 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: /0

Na prodaju je komforan četvorosoban stan od 99 m², smešten na trećem spratu uredne stambene zgrade u mirnom delu Detelinare, idealnom za porodičan život ili za sve koji žele spoj funkcionalnosti i udobnosti. Stan odiše svetlošću i prostranošću, a raspored prostorija pruža prijatan osećaj privatnosti i topline doma. Posebnu vrednost ovog prostora čini tavanski deo koji se nalazi iznad stana, pružajući budućem vlasniku mogućnost dogradnje i dodatnog širenja životnog prostora, što ovu nekretninu čini izuzetno perspektivnom i dugoročno isplativom investicijom. Okružen je svim ključnim sadržajima, a mirna lokacija i lepo održavana zgrada upotpunjuju utisak prijatnog i stabilnog okruženja za stanovanje. Ovaj stan predstavlja retku priliku za one koji žele prostran dom uz potencijal za dodatni razvoj prema sopstvenim potrebama i željama. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

198,970 €

Nov troiposoban stan na početku Telepa ID#9049…

  • Soba: 3.5
  • 2,584 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Telep

197,250 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,859 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

206,900 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,434 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

198,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,479 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Telep

200,800 €

• Soba: 4.0
  • 2,910 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Prostran četvorosoban stan na Detelinari sa mogućnošću proširenja – 99 m²…

  • Soba: 4.0
  • 2,081 €/m2
  • 99 m2