Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Kuća završena 2024. godine u Sremskoj Kamenici!

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,567 €/m2
  • Površina: 92 m2
PRODAJA

144,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3423
  • Površina : 92 m2
  • Cena : 144,200 €
  • Cena po m2 : 1567.39 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 0 m2

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, autobuske stanice, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi završni radovi su urađeni 2023 - 2024. godine tako da ćete uživati u novom, lepom i sređenom ambijentu. Ulica je asfaltirana, plac je 507m2, a sama kuća uknjižena na 92m2 (u kvadraturi je uračunata terasa od 26m2), dok je raspored prostorija idealan pa se stiče utisak o mnogo većem prostoru. Grejanje je na inverter klimu (koja troši višestruko manje nego obična), a pošto se na izolaciji nije štedelo (10cm), kuća se lako zagreje i dugo čuva toplotu. Sav nameštaj i tehniku sa slika dobijate sa kućom tako da ostaje samo da uselite lične stvari! Uknjižena na vlasnika 1/1, bez tereta na nekretnini, može stambeni kredit! Cena: 144.200e (sa agencijskom provizijom) Za više informacija pozvati: 063663054 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Beočin Beočin

142,000 €

Kuća u Banoštoru, 68 m², plac 15.6 a, Beočin…

  • Soba: 0.0
  • 2,088 €/m2
  • 68 m2

Nudimo vam predivnu i komfornu poro

150,000 €

Nudimo vam predivnu i komfornu porodičnu kuću u Lorevu, Mađarska. Ova atraktivna nekretnina prostire se na placu od 1226 m² sa kućom površine 16…

  • Soba: 4.0
  • 898 €/m2
  • 167 m2

Temerin Temerin

139,050 €

TEMERIN, KUĆA …

  • Soba: 6.0
  • 1,324 €/m2
  • 105 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

149,350 €

Novi Sad, Sremska Kamenica - Vikendica …

  • Soba: 2.0
  • 2,334 €/m2
  • 64 m2

Sremska Kamenica Paragovo

144,200 €

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se č…

  • Soba: 4.0
  • 1,567 €/m2
  • 92 m2

Sremska Kamenica Paragovo

144,200 €

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se name…

  • Soba: 4.0
  • 1,567 €/m2
  • 92 m2