Novi Sad - Grbavica

Moderan, potpuno opremljen jednoiposoban stan za zakup u srcu Grbavice

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 9 €/m2
  • Površina: 37 m2
IZDAVANJE

350 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3427
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 350 €
  • Cena po m2 : 9.46 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/5

Izdaje se izuzetno moderan i pažljivo uređen jednoiposoban stan, idealan za one koji žele da žive u najlepšem delu Grbavice, na samo nekoliko minuta od centra grada, Promenade i fakulteta. Stan se nalazi na trećem spratu kvalitetne zgrade sa liftom i odlikuje se svetlim, prijatnim ambijentom sa terasom koja gleda na ulicu, uz praktičnu hladnu ostavu. Opremljen je kompletnom belom tehnikom, novim kaučem i krevetom, te je u potpunosti spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Gradsko grejanje obezbeđuje komfor tokom cele sezone, a mirno i prijatno okruženje čini ovaj stan idealnim za duži boravak. Useljenje je moguće odmah uz depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Kućni ljubimci, nažalost, nisu dozvoljeni. Stan je idealna prilika za sve koji traže kvalitetan smeštaj na odličnoj lokaciji, uz moderan enterijer i pouzdane uslove zakupa. Cena: 350e Za više informacija pozvati: 063663641 РУССКОГОВОРЯЩИЙ РИЕЛТОР НЕДВИЖИМОСТИ Potreban depozit u visini zakupnine Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Banatić

400 €

Moderan dvosoban stan sa zastakljenom terasom u mirnoj ulici kod železničke stanice…

  • Soba: 2.0
  • 7 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Detelinara

370 €

Frizider sa slika je zamenjen novim i vecim. Stan je orijentisan dvorisno tako da nije bucno. Nije pet friendly. Niski t…

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2