Novi Sad - Salajka

Moderan trosoban stan na Salajci – vrhunska gradnja u mirnom okruženju

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,321 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

164,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3435
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 164,800 €
  • Cena po m2 : 2321.13 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/5

Na prodaju je izuzetan trosoban stan od 71 m², smešten na drugom spratu u jednom od najlepših i najmirnijih delova Salajke. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalno organizovan, a posebnu vrednost mu daje prostrani open space koncept dnevnog boravka i trpezarije od oko 36 m², koji stvara prijatan osećaj prostranosti i savršeno je prilagođen savremenom načinu života. Raspored stana pruža visok nivo udobnosti, sa dva moderna kupatila – jednim sa kadom, drugim sa tuš kabinom – kao i dva izlaza na terase dostupne iz svake sobe, što doprinosi stalnom prilivu prirodne svetlosti i dodatnom komforu. Stan poseduje gasno grejanje, dve klime i alarm, a održavan je i u potpunosti spreman za useljenje bez ikakvih ulaganja. Po dogovoru, stan može biti prodat i namešten. Zgrada ima lepo uređeno i ograđeno dvorište koje se zaključava, sa obezbeđenim parking mestima za stanare i zelenom površinom koja pruža prijatan ambijent i mir. Lokacija je idealna za porodični život, sa školama, marketima, apotekama i domom zdravlja u neposrednoj blizini, dok je sam centar grada udaljen svega deset minuta lagane šetnje. Ova nekretnina predstavlja retku priliku da se kupi prostran, kvalitetan i moderan stan u jednoj od najtraženijih gradskih zona. Cena: 164800e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

171,500 €

Moderan stan u savremenom kompleksu Park Novi – idealan spoj komfora i funkcionalnosti…

  • Soba: 1.5
  • 3,811 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

167,400 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,119 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Cara Dušana

161,450 €

Novi Sad, Cara Dušana - dvosoban 55m2…

  • Soba: 2.0
  • 2,935 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Detelinara

156,600 €

Novi Sad,Nova Detelinara, kompletno renoviran stan. Stan ima funkcionalan raspored: dve odvojene sobe i kuhinju. Takođe…

  • Soba: 2.0
  • 3,196 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Avijacija

169,950 €

Novi Sad, Avijacija. NEUSELJAVAN, NOV PORODIČAN STAN - UKNJIŽENO! Stan se nalazi u novoj zgradi na 5. spratu sa liftom. Površine je 74m2 i u osnovi…

  • Soba: 3.5
  • 2,297 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Centar

174,070 €

Na prodaju fenomenalan dvosoban stan u Centru grada. Nalazi se u novijoj zgradi. Stan se prodaje kompletno namešten i opremljen. Dvorišno je orjenti…

  • Soba: 2.0
  • 3,956 €/m2
  • 44 m2