Novi Sad - Kej

Kej – Renovirana garsonjera 34 m², idealna za život ili izdavanje

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,211 €/m2
  • Površina: 34 m2
PRODAJA

109,180 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3438
  • Površina : 34 m2
  • Cena : 109,180 €
  • Cena po m2 : 3211.18 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kej
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 4/5

Prodaje se prelepa, kompletno renovirana garsonjera površine 34 m², smeštena na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Keju. Stan se nalazi na četvrtom spratu uredne zgrade novije gradnje, koja ukupno ima pet spratova, pri čemu stan nije na poslednjem nivou. Ova nekretnina je pažljivo uređena i spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja. Po strukturi je garsonjera, ali je prostor veoma funkcionalno organizovan, što pruža osećaj komfora i praktičnosti u svakodnevnom životu. Grejanje je centralno, a stan je uknjižen, što dodatno olakšava kupovinu. Unutrašnji raspored je osmišljen tako da maksimalno iskoristi svaki kvadrat. Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, svetlog i prostranog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, kupatila, kao i terase sa prijatnim pogledom koja pruža dodatni prostor za uživanje. Postoji i mogućnost prepravke u jednosoban stan, što ovu nekretninu čini izuzetno pogodnom kako za život, tako i kao investiciju za izdavanje. Stan je opremljen priključcima za internet i kablovsku televiziju, kao i interfonom. Prodaje se prazan, što budućem vlasniku omogućava da ga uredi u skladu sa sopstvenim željama i potrebama. Lokacija je jedna od najvećih prednosti ove nekretnine. Nalazi se u mirnoj ulici na Keju, u neposrednoj blizini centra grada, šetališta uz obalu, Petrovaradinske tvrđave, škola, fakulteta, kao i Kvantaške i Riblje pijace. Ova pozicija pruža idealan balans između mirnog života i blizine svih važnih gradskih sadržaja. Cena stana iznosi 109180 € (u cenu je uračunata agencijska provizija) Za više informacija pozvati: 063635443 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

113,300 €

Prodaje se dupleks na Novoj Detelinari, 57m2 - odlicna lokacija Stan se nalazi na drugom spratu, dvoiposoban, gradsko grejanje. Izuzetno dobra ponuda!…

  • Soba: 2.5
  • 1,988 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Detelinara

117,000 €

Prodajemo stan- Novi Sad, Detelinara ID#11194…

  • Soba: 2.0
  • 2,489 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Rotkvarija

115,000 €

Prodaja stana-Novi Sad, Bulevar kralja Petra*Dvosoban, Uknjižen ID#10076…

  • Soba: 1.5
  • 2,875 €/m2
  • 40 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

100,044 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,858 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

100,000 €

TELEP-JEDNOIPOSOBAN-36M2-MOŽE KREDIT ZA MLADE ID#11151…

  • Soba: 1.5
  • 2,778 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

113,450 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,701 €/m2
  • 42 m2