Novi Sad - Sajmište

Top garsonjera na odličnoj lokaciji: odmah kod Sajma

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,747 €/m2
  • Površina: 16 m2
PRODAJA

59,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3442
  • Površina : 16 m2
  • Cena : 59,950 €
  • Cena po m2 : 3746.88 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 1/0

Prodaje se potpuno nameštena i odlično održavana garsonjera od 16 m², bez ikakvog dodatnog ulaganja. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade u mirnom delu Bačke ulice, na idealnoj lokaciji kod Novosadskog Sajma. Garsonjera je funkcionalno organizovana, svetla i prijatna, sa otvorenim pogledom na lepo uređene porodične kuće. Grejanje je gradsko, a stan poseduje internet, satelitsku i kablovsku TV. Ispred zgrade se uvek može naći slobodan parking, što ovu nekretninu čini još praktičnijom za život ili izdavanje. Lokacija je izuzetno pogodna – u neposrednoj blizini nalaze se dom zdravlja, škola, vrtić, marketi, teretane, park i sve što je potrebno za udoban svakodnevni život. Stan predstavlja odličnu investiciju, jer je lako izdati za oko 250 € mesečno. Nekretnina je uknjižena 1/1, bez tereta i odmah useljiva. Cena 64220e (sa agencijskom provizijom ) Za više informacija pozvati: 063663054 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

66,950 €

Na prodaju garsonjera u suterenu, 20m2, Futoška…

  • Soba: 0.5
  • 3,348 €/m2
  • 20 m2

Novi Sad Socijalno

65,000 €

Prelepa mala garsonjera za život ili investiciju ID#10787…

  • Soba: 0.5
  • 3,611 €/m2
  • 18 m2

Novi Sad Centar

56,650 €

Garsonjera sa galerijom u srcu Novog Sada – Zmaj Jovina…

  • Soba: 0.5
  • 2,833 €/m2
  • 20 m2

Novi Sad Telep

56,650 €

Nudimo Vam objekat izuzetnog kvaliteta u novogradnji na Severnom Telepu. Na odličnoj lokaciji, ovaj objekat nudi visok kvalitet komfora, sa modern…

  • Soba: 0.5
  • 2,463 €/m2
  • 23 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

68,750 €

Bačka Palanka-centar-novogradnja-odličan stan u strogom centru,kompletno namešten sa pripadajućim stvarima.Mogućnos…

  • Soba: 2.0
  • 1,165 €/m2
  • 59 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

56,000 €

Petrovaradin-Jednoiposoban stan 32 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,750 €/m2
  • 32 m2