-

Odlična investicija! Garsonjera sa sopstvenim dvorištem — Telep

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,907 €/m2
  • Površina: 23 m2
PRODAJA

66,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3443
  • Površina : 23 m2
  • Cena : 66,850 €
  • Cena po m2 : 2906.52 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: pr/0

Na prodaju je prelepa garsonjera od 23m² u mirnom delu Telepa, u ulici Ilirska. Stan se nalazi u novogradnji i smešten je u prizemlju, što ga čini izuzetno praktičnim i dostupnim. Posebna prednost ove nekretnine je sopstveno, ograđeno dvorište, idealno za odmor, kućne ljubimce ili kao dodatni funkcionalni prostor. Stan je opremljen podnim grejanjem, što obezbeđuje komfor tokom cele godine. Uz to, poseduje terasu, klimu, kao i priključke za internet, kablovsku i satelitsku televiziju. Ova garsonjera je odlična prilika kako za stanovanje, tako i za investiciju — idealna za izdavanje zbog atraktivne lokacije i niskih troškova održavanja. Cena 66850e (sa agencijskom ) Za više informacija pozvati: 063663054 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

67,860 €

ODLIČNA INVESTICIJA – Garsonjera sa pogledom – Mišeluk …

  • Soba: 0.5
  • 2,610 €/m2
  • 26 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

67,750 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.0
  • 2,606 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Kamenjar

60,800 €

NOVI SAD, KAMENJAR …

  • Soba: 1.5
  • 2,252 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Telep

74,200 €

Novi Sad, Telep ,jednoiposoban stan u prizemlju zgrade s dvorišne strane.Idealno za starije i manje pokretne ljude,spec…

  • Soba: 1.5
  • 2,005 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Adice

65,000 €

Jednoiposoban stan 29 m², Adice, Novi Sad, prizemlje…

  • Soba: 1.5
  • 2,241 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Telep

69,525 €

* Novi Sad - Telep * sa PDV-om…

  • Soba: 0.5
  • 2,575 €/m2
  • 27 m2