Novi Sad - Adice

Prodaje se nov stan na Adicama – uknjiženo, useljivo odmah, parking uključen!

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,019 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

87,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3436
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 87,550 €
  • Cena po m2 : 3018.97 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: /0

Na prodaju je moderan i potpuno nov stan u mirnoj ulici na Adicama, u zgradi završene 2025. godine. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi i poseduje sopstveni parking mesto u dvorištu. Stan je kompletno opremljen nameštajem i tehnikom, sve novo i nekorišćeno – kupac odmah dobija funkcionalan i uređen dom. Dvostrana orijentacija pruža prijatno osvetljenje tokom celog dana, a sa terase se pruža pogled na ulicu i dvorište. Grejanje je rešeno putem podnog grejanja i toplotne pumpe, što obezbeđuje odličnu energetsku efikasnost i veoma niske mesečne troškove. Naselje je mirno i porodično, sa brzom konekcijom prema gradu. Dunav i šetalište udaljeni su svega nekoliko minuta hoda, što lokaciju čini izuzetno pogodnom za one koji vole mir, prirodu i rekreaciju. Za više informacija pozvati: 063 663 164 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kej

89,700 €

Garsonjera na Keju – jedinstven pogled na Tvrđavu i Dunav Na prodaju je uknjižena garsonjera od 19 m², smeštena na 5. spratu zgrade (bez lift…

  • Soba: 0.5
  • 4,721 €/m2
  • 19 m2

Zlatibor-ekstra lux Apartman 35 m2

82,950 €

Zlatibor-ekstra lux Apartman 35 m2…

  • Soba: 1.0
  • 2,370 €/m2
  • 35 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,000 €

Svetla, lepa garsonjera-30 m2-065/3858-888…

  • Soba: 0.5
  • 2,833 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

87,500 €

Na prodaju nova garsonjera 26m2…

  • Soba: 0.5
  • 3,365 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

93,200 €

Kompletno opremljen stan, odlična lokacija!…

  • Soba: 0.5
  • 3,214 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Grbavica

93,000 €

JEDNOIPOSOBAN NA TOP LOKACIJI - GRBAVICA ID#11886…

  • Soba: 1.5
  • 3,000 €/m2
  • 31 m2