Novi Sad - Salajka

TROSOBAN STAN SA GARAŽOM – SALAJKA!

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,439 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

213,210 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3444
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 213,210 €
  • Cena po m2 : 3438.87 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/3

Prodaje se kompletno namešten trosoban stan u mirnoj ulici na Salajci, u zgradi novije gradnje iz 2011. godine. Stan je funkcionalan, svetao i idealan za porodični život, sa odličnim odnosom prostora i komfora. O STANU: Struktura: trosoban Grejanje: gas Prostorije: dve spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, dve zatvorene terase Opremljenost: TV, klima, veš mašina, kuhinjski elementi, frižider, zamrzivač, šporet, rerna, ležaj, plakar Potpuno namešten Uknjiženo 1/1 GARAŽA / PARKING: Garaža u sklopu zgrade O ZGRADI: Godina izgradnje: 2011. Mirno, porodično okruženje sa malo saobraćaja Kvalitetna gradnja i održavana zajednica stanara LOKACIJA: Nalazi se u jednom od najtraženijih kvartova – Salajci. U blizini su prodavnice, škole, vrtići, gradski prevoz, kao i brza veza sa centrom grada i svim važnim sadržajima za svakodnevni život. OPIS: Stan je prostran, veoma prijatan i odlično organizovan. Dve zatvorene terase obezbeđuju dodatni komfor tokom cele godine, dok garaža predstavlja veliku prednost u ovom delu grada. Idealno za porodice ili kao sigurna investicija. Za više informacija pozvati: 063 663 164 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

210,950 €

Podbara-Useljiv Trosoban stan 64 m2 na 8 minuta peške do Centra grada-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 3,296 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Prostran četvorosoban stan na Detelinari sa mogućnošću proširenja – 99 m²…

  • Soba: 4.0
  • 2,081 €/m2
  • 99 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

211,070 €

Porodični četvorosoban stan (87,95 m²) – Mišeluk …

  • Soba: 4.0
  • 2,426 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

213,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,485 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

204,800 €

Bulevar, 71m2. Trosoban stan. …

  • Soba: 3.0
  • 2,885 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Podbara

220,000 €

DVOSOBAN STAN – 64m² –…

  • Soba: 2.0
  • 3,438 €/m2
  • 64 m2