Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Luksuzan renoviran dupleks na odličnoj lokaciji – Danila Kiša, 122 m²

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,631 €/m2
  • Površina: 122 m2
PRODAJA

443,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3447
  • Površina : 122 m2
  • Cena : 443,000 €
  • Cena po m2 : 3631.15 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 7/7

Na prodaju je izuzetno prostran, potpuno renoviran i besprekorno uređen luksuzni dupleks od 122 m², smešten na sedmom spratu zgrade sa centralnim grejanjem, u jednoj od najtraženijih ulica u Novom Sadu – Danila Kiša. Ovaj elegantni četvorosoban stan odiše komforom, stilom i vrhunskim kvalitetom završne obrade, stvarajući ambijent idealan za porodičan život ili za sve koji žele da uživaju u udobnosti i estetici savremenog prostora. Dupleks karakteriše izuzetno prijatan raspored sa obiljem prirodne svetlosti, visokim plafonima i prelepim vizurama grada. Svi elementi enterijera pažljivo su birani, a renoviranje je izvedeno sa posebnom posvećenošću detaljima, što stanu daje luksuzan i sofisticiran izgled. Uprkos tome što nemamo fotografije svih prostorija, na raspolaganju je detaljan video snimak koji se prosleđuje zainteresovanim klijentima. Ovaj stan predstavlja retku priliku da se na prestižnoj lokaciji dobije vrhunski uređen i potpuno spreman dom, koji se izdavaja svojom elegancijom, komforom i jedinstvenim karakterom Cena: 443000e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

449,000 €

Novi Sad, Centar, sjajan četvorosoban stan na odlicnoj lokaciji sa parkingom sa povratom PDV-a…

  • Soba: 3.5
  • 3,563 €/m2
  • 126 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

437,440 €

Novi Sad, Adamovićevo naselje - dva trosobna stana na spratu…

  • Soba: 6.0
  • 3,193 €/m2
  • 137 m2

Novi Sad Centar

448,950 €

Prodaja stana Pupinova palata - 73m2, Trosoban, Centar, Lux opremljen ID#11944…

  • Soba: 3.0
  • 6,150 €/m2
  • 73 m2

Trosoban Lux stan od 73 m² u Pupin

448,950 €

Trosoban Lux stan od 73 m² u Pupinovoj Palati u Novom Sadu…

  • Soba: 3.0
  • 6,150 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Novo Naselje

441,980 €

PRODAJA STANOVA PETOSOBAN NOV NEUSELJAVAN POVRAT PDVA retko u ponudi* ID#8776…

  • Soba: 5.0
  • 2,695 €/m2
  • 164 m2

Novi Sad Liman 3

450,000 €

Novi Sad, Liman 3, Lux cetvorosoban stan na top lokaciji…

  • Soba: 4.0
  • 3,543 €/m2
  • 127 m2