Novi Sad - Grbavica

Trosoban duplex stan na odličnoj lokaciji – Grbavica, Novi Sad

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,407 €/m2
  • Površina: 81 m2
PRODAJA

195,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3452
  • Površina : 81 m2
  • Cena : 195,000 €
  • Cena po m2 : 2407.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/5

Na prodaju je prijatan i funkcionalan trosoban duplex stan površine 81 m², smešten u mirnom delu Grbavice, u ulici Miše Dimitrijevića. Stan se nalazi u starijoj, kvalitetnoj zgradi sa liftom, na petom spratu, dvorišno je orijentisan i obezbeđuje komforno i mirno porodično stanovanje. Donja etaža obuhvata predsoblje, svetao dnevni boravak spojen sa kuhinjom i trpezarijom, ostavu, toalet i terasu. Na gornjoj etaži nalaze se hodnik, dve komforne spavaće sobe i kupatilo. Kosine ne umanjuju funkcionalnost prostora, jer počinju na visini od 1,70 m, a prisustvo Velux krovnih prozora obezbeđuje obilje prirodne svetlosti. Stan je iznad kompletno pokriven betonskom pločom, što pruža dodatnu sigurnost i zaštitu od eventualnih prodora vlage. U stanu ostaju svi elementi rađeni po meri, uključujući kuhinju i ugradne ormare, dok je za ostali nameštaj mogući dogovor. Nekretnina je uknjižena 1/1, bez tereta, podobna za kupovinu putem stambenog kredita, a postoji i mogućnost zamene za manji stan uz doplatu. Stan raspolaže pripadajućom podrumskom prostorijom, a u dvorištu zgrade dostupno je zajedničko parking mesto za stanare. Ovo je odlična prilika za one koji traže komforan dom na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, s dodatnim potencijalom da se jednostavnom adaptacijom stan pretvori u četvorosoban. Cena: 195000e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

202,300 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,849 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

195,700 €

Bulevar Evrope, 65m2. Trosoban stan+garažno mesto ! …

  • Soba: 3.0
  • 3,011 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Podbara

204,400 €

Prodaje se predivan i svetao, namešten stan od 63m² na Podbari. Zgrada izgradena 2019. godine, stan se nalazi na 4. spratu (ima lift). Stan je…

  • Soba: 2.5
  • 3,244 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar

187,500 €

Novi Sad, Bulevar Oslobodjenja u blizini Futoske pijace na odlicnoj lokaciji povezanoj sa svim delovima grada, prodaj…

  • Soba: 2.5
  • 2,568 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

202,000 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,525 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

198,800 €

PRODAJA-TROSOBAN-71M2-BULEVAR OSLOBOĐENJA-VISOKO PRIZEMLJE ID#11798…

  • Soba: 3.0
  • 2,800 €/m2
  • 71 m2