Novi Sad - Podbara

Troiposoban stan u širem centru Novog Sada – Dositejeva ulica

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3454
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/5

U ponudi je svetao i funkcionalan troiposoban stan od 73 m², smešten na prvom spratu zgrade u Dositejevoj ulici, u mirnom delu Podbare, nadomak strogog centra grada. Stan je dvostrano orijentisan, što mu obezbeđuje odličnu provetrenost i prijatnu dnevnu svetlost tokom celog dana. Raspored prostorija čini ga izuzetno praktičnim za porodično stanovanje: komforan dnevni boravak povezan sa trpezarijom, funkcionalna kuhinja sa špajzom, dve spavaće sobe, kupatilo i odvojen toalet, uz dve terase – jedna sa pogledom na ulicu, druga okrenuta ka dvorištu i parkingu. Grejanje je na gas, što omogućava ekonomičnu potrošnju i potpunu kontrolu troškova. Stan je opremljen svim savremenim instalacijama, uključujući internet, telefon, kablovsku i satelitsku televiziju, a tu su i klima uređaj, podrum i ostava. U dvorištu zgrade nalazi se prostor namenjen parkiranju, a dostupna je i mogućnost korišćenja garaže. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za one koji žele komforan stan na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini centra, sa svim pogodnostima urbanog života i mirnom, porodičnom atmosferom. Cena: 185400e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

191,000 €

Prodaja-Bulevar Cara Lazara- Trosoban stan ID#9932…

  • Soba: 3.0
  • 2,690 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

194,700 €

NOVI SAD.BULEVAR.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,434 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Futog

190,550 €

Futog-Poslovno Stambeni Prostor 550 m2 za Poslovnu Delatnost-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 346 €/m2
  • 550 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

179,220 €

Prodaje se stan/tipska kuća u Petrovaradinu, naselje Solarna dolina. Kuća ima 73m2 stambenog prostora i ukupno 33m2 terase sa prednje i zadnje stran…

  • Soba: 4.0
  • 1,691 €/m2
  • 106 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

180,250 €

NA PRODAJU - Kuća u nizu – moderna, funkcionalna, potpuno nameštena! 73m2 + 33m2 …

  • Soba: 3.5
  • 1,700 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Novo Naselje

189,360 €

Prodaje se odličan dvoiposoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi na prvom spratu,manja zgradica sa po …

  • Soba: 3.5
  • 2,459 €/m2
  • 77 m2