Novi Sad - Telep

Luksuzan četvorosoban stan od 90m² na prestižnoj lokaciji – Heroja Pinkija

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,461 €/m2
  • Površina: 90 m2
PRODAJA

221,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3354
  • Površina : 90 m2
  • Cena : 221,500 €
  • Cena po m2 : 2461.11 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Na prodaju luksuzan, kompletno namešten četvorosoban stan od 90m² na odličnoj lokaciji na Telepu. Stan se prodaje sa celokupnim kvalitetnim nameštajem i tehnikom, što predstavlja idealnu priliku za kupce koji žele useljiv i moderno opremljen dom bez dodatnih ulaganja. U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, prodavnice, apoteke, kao i linije gradskog prevoza, što ovu lokaciju čini izuzetno funkcionalnom i pogodnom za porodični život. Nekretnina obuhvata: Stan površine 90m² Ostavu od 12m² u suterenu zgrade Uknjiženo garažno mesto od 15m² (uz doplatu od 20.000€ ukoliko kupac želi i garažu) O stanu: Tip: Stan u zgradi Grejanje: Gas Uređenje: Luksuzno, moderno, kvalitetni materijali Prostorije: kupatilo, toalet, ostava, dve terase Opremljenost: kompletno namešten – internet, klima, veš mašina, ugradni kuhinjski elementi, sudo mašina, frižider, zamrzivač, mikrotalasna, šporet, rerna, ležajevi, plakar i ugradni plakar Pogled: na ulicu Uknjiženo, bez tereta Parking / Garaža: Garažno mesto u sklopu zgrade (uknjiženo) Cena stana se uvećava za 20.000€ ukoliko se kupuje sa garažom O zgradi: Godina izgradnje: 2019 Zgrada poseduje video nadzor 1 lift Moderna i održavana zajednica stanara Telekomunikacije: Optički internet Kablovska televizija Javni prevoz: Autobuska linija: 12 Cena: 221500e (Sa uračunatom agencijskom provizijom) Za više informacija pozvati: 063663164 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička0 2a, Novi Sa

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

230,700 €

Renoviran porodičan stan – Novi Sad, Beogradski kej!…

  • Soba: 3.0
  • 3,204 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Centar

226,600 €

Na prodaju salonski stan u centru Novog Sada – kod Riblje pijace U ponudi je izuzetno retka i atraktivna nekretnina – autentičan salonski stan s…

  • Soba: 2.5
  • 2,666 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Grbavica

216,900 €

Prodajemo odličan porodični stan na Grbavici. Stan je kompletno renoviran i sve je urađeno po najvišim standardima. Spoljna stolarija je PVC,…

  • Soba: 3.0
  • 3,286 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Telep

217,250 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim …

  • Soba: 3.0
  • 2,716 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Avijacija

225,700 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,536 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Telep

216,300 €

Telep, Novi Sad – 3.5 soban stan, 73 m², 1. sprat…

  • Soba: 3.5
  • 2,963 €/m2
  • 73 m2