Novi Sad - Centar

Moderna garsonjera 29 m² u novogradnji, strogi centar Novog Sada

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,729 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

108,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3457
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 108,150 €
  • Cena po m2 : 3729.31 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 1/0

Na prodaju je moderna i funkcionalna garsonjera površine 29 m², smeštena u strogom centru Novog Sada, u kvalitetnoj i održavanoj novogradnji. Stan se nalazi na prvom spratu i orijentisan je ka mirnoj strani, što ga čini svetlim i prijatnim za boravak. Zahvaljujući lokaciji i strukturi, predstavlja odličan izbor kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Zgrada je opremljena liftom i prilagođena osobama sa smanjenom pokretljivošću. Grejanje je gradsko, što omogućava stabilne i predvidive mesečne troškove, dok je stan dodatno opremljen klima uređajem, internetom, kablovskom i satelitskom televizijom. Postoji mogućnost korišćenja parking mesta ili garaže u okviru objekta. U okruženju se nalazi sve što je potrebno za svakodnevni život – prodavnice, fakulteti, gradski prevoz, pešačka zona, Dunavski park i svi sadržaji centra grada. Cena iznosi 108.150 €, u koju je uračunata agencijska provizija od 3%. Za više informacija pozvati: 063635443 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

112,270 €

  • Soba: 1.5
  • 2,738 €/m2
  • 41 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

98,470 €

MODERAN DVOSOBAN STAN – Mišeluk – Pogled koji osvaja! …

  • Soba: 2.0
  • 2,462 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Veternk

100,000 €

*Veternik - Milana Tepića-sa nameštajem*…

  • Soba: 2.0
  • 1,961 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Centar

114,580 €

Jednoiposoban stan 36 m², Centar, Novi Sad, 4. sprat…

  • Soba: 1.5
  • 3,183 €/m2
  • 36 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,000 €

Sremska Kamenica - Komforan dvosoban stan sa terasom i prelepim pogledom na Dunav + KREDIT ZA MLADE …

  • Soba: 2.0
  • 2,056 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Sajmište

110,000 €

SAJAM 1.5 stan, 38m2* prazan* ID#10894…

  • Soba: 1.5
  • 2,895 €/m2
  • 38 m2