Novi Sad - Salajka

Prostran Duplex stan u potkrovlju — veliki terasa + prelep pogled, Salajka

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,341 €/m2
  • Površina: 74 m2
PRODAJA

247,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3462
  • Površina : 74 m2
  • Cena : 247,200 €
  • Cena po m2 : 3340.54 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

Na prodaju je prostran i svetao stan u potkrovlju zgrade u delu grada poznatom kao Salajka, u Novom Sadu. Stan je upisan na 74 m², dok stvarna površina iznosi oko 103 m², što pruža osećaj komfora koji se retko nalazi u ovom tipu nekretnina. Pri ulasku u stan nalazi se prijatno predsoblje u kojem je lako organizovati veliki garderober, nakon čega se laganim stepenicama penje na glavnu etažu, pažljivo oblikovanu tako da odiše toplinom i otvorenošću. Dnevni boravak je u srcu stana, sa izlazom na manju, severno orijentisanu terasu od oko 5 m², koja nudi prelep, nesmetan pogled i prijatan ambijent tokom celog dana. Na suprotnoj strani stana nalazi se velika terasa od oko 14 m², okrenuta ka jugu, sa impresivnim panoramskim pogledom na celu Fruška gora — idealna za opuštanje, druženje ili uživanje u mirnim zalascima. Stan je funkcionalno organizovan, ispunjen prirodnom svetlošću i vrlo prijatan za život, a kombinacija dve terase i dodatne površine čini ga jedinstvenom ponudom na tržištu. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

237,930 €

KOMFORAN, TROSOBAN STAN NA GRBAVICI ID#8196…

  • Soba: 3.0
  • 3,090 €/m2
  • 77 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

250,000 €

Uživajte u izvanrednom životnom prostoru koji vam nudi ovo jedinstveno troiposobno stambeno zdanje u Sremskoj Kamenici. Sjajno pozicionirano u potp…

  • Soba: 3.5
  • 2,525 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Podbara

239,600 €

NA PRODAJU - Trosoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.0
  • 2,692 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Podbara

247,230 €

Podbara-direktna prodaja-Četvorosoban stan 92 m2 sa Velikom Terasom-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,687 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Centar

247,900 €

Petosoban u strogom centru!…

  • Soba: 5.0
  • 1,610 €/m2
  • 154 m2

Novi Sad Telep

254,860 €

Severni Telep-Veliki Konforan Petosoban stan 98 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 2,601 €/m2
  • 98 m2