Novi Sad - Novo Naselje

Potpuno renoviran troiposoban stan u mirnom delu Novog naselja, 81 m²

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,162 €/m2
  • Površina: 81 m2
PRODAJA

175,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3464
  • Površina : 81 m2
  • Cena : 175,100 €
  • Cena po m2 : 2161.73 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 4/0

Na prodaju je izuzetno lep, potpuno renoviran troiposoban stan od 81 m² na četvrtom spratu zgrade na Novom naselju. Svaki detalj u stanu je pažljivo obnovljen i osmišljen tako da pruži maksimalan komfor i estetsku harmoniju, dok raspored prostorija omogućava udobnost kako za porodičan tako i za moderan, savremen način života. Prostrani dnevni boravak oplemenjen je dekorativnim kaminom koji prostoru daje toplinu i poseban šarm, a kuhinja odiše prijatnom atmosferom sa pogledom na zeleno dvorište i krošnje drveća. Stan poseduje dve udobne spavaće sobe, kao i dve potpuno uređene kupatilske celine — jedno opremljeno luksuznom đakuzi kadom, dok drugo ima modernu tuš kabinu. Iz dnevnog boravka izlazi se na prelepu terasu popločanu granitom, idealnu za jutarnju kafu ili miran večernji predah. Iako se nalazi na četvrtom spratu zgrade bez lifta, stan odiše izuzetnom toplinom i svetlošću, a u okolini uvek ima dovoljno mesta za parkiranje. Lokacija je posebno pogodna za porodice, jer se zgrada nalazi neposredno uz vrtić, u mirnom i uređenom delu Novog naselja, sa mnogo zelenila i praktičnim sadržajima u blizini. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

180,250 €

NA PRODAJU - Kuća u nizu – moderna, funkcionalna, potpuno nameštena! 73m2 + 33m2 …

  • Soba: 3.5
  • 1,700 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Telep

170,500 €

Prodaje se nov stan u tek useljenoj zgradi, Laze Lazarevića. Cena je sa pdv-om. Odlična ponuda, uknjižen, dve spavać…

  • Soba: 3.0
  • 2,368 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

172,150 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 3.0
  • 2,459 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Centar

174,070 €

Centar, 65m² – Kompletno renoviran stan na top lokaciji Na samo 2 minuta hoda od strogog centra grada, ovaj stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi od…

  • Soba: 2.0
  • 2,678 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

167,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Centar

172,900 €

Centar-Idealan Dvosoban stan 46 m2 u Izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,759 €/m2
  • 46 m2