Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Na prodaju 4.0soban stan u Petrovaradinu, polunamešten 83m2

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,976 €/m2
  • Površina: 83 m2
PRODAJA

247,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3466
  • Površina : 83 m2
  • Cena : 247,000 €
  • Cena po m2 : 2975.90 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/5

Na prodaju je izuzetno funkcionalan i moderan stan u zgradi završenoj 2019. godine. Stan se sastoji od tri komforne sobe, prostranog dnevnog boravka i potpuno nove kuhinje opremljene svim potrebnim elementima. U hodniku i sobama nalaze se gotovo nekorišćeni ugradni plakari, a stan raspolaže i sa dva kupatila. Trenutno se koristi kao kancelarijski prostor, pa su na fotografijama sobe prikazane sa kancelarijskim nameštajem, koji će uskoro biti izmešten. Prodaje se sa kompletnom kuhinjom, tehnikom, ugradnim plakarima u hodniku i sobama, kao i velikom ostavom u garaži, u koju je uvedena struja direktno sa brojila. Grejanje je na gas, preko kotla koji koristi cela zgrada, a troškovi se raspodeljuju prema kvadraturi. Parking je dostupan u ulici, dok se u podzemnoj garaži mogu dodatno kupiti parking mesta. Uz stan pripada i dupla ostava u garažnom prostoru, takođe sa uvedenim strujnim vodom. Terasa je prostrana i zatvorena vrhunskom stolarijom, sa mogućnošću otvaranja do 60% staklene površine. Za optimalnu temperaturu tokom čitave godine brinu dve inverter klime (Daikin i Midea) postavljene na suprotnim krajevima stana. Ulazna vrata su zamenjena masivnijim i kvalitetnijim modelom. Stan je moguće pogledati svakog dana nakon 15h, uz prethodnu najavu. Cena stana je 247.000e sa agencijskom provizijom Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

256,250 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 3.0
  • 3,559 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Grbavica

247,200 €

Grbavica-Miše Dimitrijevića-91 m2 --065/3858-888…

  • Soba: 3.0
  • 2,716 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Telep

250,850 €

Prodajemo izuzetno kvalitetne stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji na Severnom Telepu. U pitanju je projekat jedne sjajne investitorske kuće, k…

  • Soba: 4.0
  • 2,435 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Telep

254,860 €

Severni Telep-Veliki Konforan Petosoban stan 98 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 2,601 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Podbara

242,050 €

NOVI SAD. PODBARA.DVOIPOSOBAN STAN. POSEDUJE PODRUMSKU PROSTORIJU, TAVANSKI PROSTOR I ZAJEDNIČKU BICIKLANU(Svet nekretn…

  • Soba: 2.5
  • 2,848 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Telep

247,900 €

Severni Telep-Lep Veliki Konforan Četvorosoban stan 95 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,609 €/m2
  • 95 m2