Novi Sad - Centar

Jedinstven dvosoban stan u strogom centru, okružen zelenilom – 58 m²

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,912 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

168,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3472
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 168,900 €
  • Cena po m2 : 2912.07 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/5

Na prodaju je izuzetan dvosoban stan od 58 m², smešten na prvom spratu zgrade sa liftom, u samom srcu Novog Sada, tik pored Riblje pijace. Iako se nalazi u najstrožem centru grada, prostor odiše iznenađujućim mirom, zahvaljujući zelenilu i drvoredima koji okružuju zgradu sa obe strane, stvarajući poseban, gotovo parkovski ambijent. Stan je dvostrano orijentisan, što mu daje obilje prirodne svetlosti i prijatnu cirkulaciju tokom celog dana. Pored uknjiženih 58 m², stan poseduje i dve terase koje nisu ušle u kvadraturu — jednu manju od oko 3 m² i drugu komforniju, površine oko 8 m², što pruža dodatni kvalitet boravka i mogućnosti za uživanje na otvorenom. Uz stan ide i velika drvena ostava u podrumu od čak 12 m², idealna za odlaganje sezonskih stvari ili kućne opreme. U dvorištu zgrade se gotovo uvek može pronaći slobodno parking mesto, što predstavlja izuzetnu prednost za ovaj deo grada gde je parking retkost. Lokacija je apsolutno jedinstvena: na svega jedan minut hoda nalaze se Dunavski park, Kej i Dunavska ulica, dok je ulica sama po sebi mirna i zaštićena od gradske vreve. Ovakva kombinacija centra, prirode, praktičnosti i intime izuzetno je retka u ponudi, što ovaj stan čini posebnom prilikom za kupce koji žele prestižnu, ali istovremeno mirnu gradsku adresu. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

163,770 €

Na prodaju dvosoban stan od 58m²+ 11m2 terase u samom centru Novog Sada, u ulici Stevana Milovanova. Stan se nalazi na prvom spratu starije zgrade, …

  • Soba: 2.0
  • 2,824 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Novo Naselje

159,650 €

Dvoiposoban stan 59 m² sa terasom – Novo naselje, mirna i porodična lokacija…

  • Soba: 2.5
  • 2,706 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad, Liman 1, Moderan dvoiposo

170,000 €

Novi Sad, Liman 1, Moderan dvoiposoban stan kod fakulteta…

  • Soba: 2.5
  • 2,742 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

169,500 €

Severni Telep-Useljiv Četvorosoban stan 68 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,493 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Telep

163,400 €

Južni Telep-Trosoban stan 61 m2 u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,679 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Centar

160,000 €

Odličan konforan DS stan u Maksima Gorkog…

  • Soba: 2.0
  • 2,909 €/m2
  • 55 m2