Novi Sad - Klisa

* Novogradnja *

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,733 €/m2
  • Površina: 101 m2
PRODAJA

175,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1826
  • Površina : 101 m2
  • Cena : 175,000 €
  • Cena po m2 : 1732.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Klisa
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/1

Porodičan stan na mirnoj lokaciji u blizini centra grada. Stan je u 2 etaže. Na prvoj etaži se nalazi dnevna soba, kuhinja i kupatilo. Iz dnevne sobe postoji izlaz na dvorište koje pripada stanu površine 50m2 Na drugoj etaži su 4 spavaće sobe i kupatilo. Garaža od 13m2 je u ceni stana. Veoma kvalitetna gradnja. U blizini stana se nalazi vrtić, osnovna i srednja škola, marketi i sve što Vam je potrebno za moderan život. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

172,750 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 1,710 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Centar

175,000 €

Trosoban u izgradnji u centru…

  • Soba: 3.0
  • 2,966 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Podbara

172,000 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,127 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Telep

175,710 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 3.0
  • 2,510 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Adice

175,100 €

Na prodaju 3,5-soban stan u urbanoj vili na Adicama, Stan se nalazi u moderno građenoj urbanoj vili staroj svega pet godina, pozicioniranoj u samom …

  • Soba: 3.5
  • 2,335 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Telep

184,000 €

Moderan 2.5-soban stan od 65 m² u vrhunskoj zgradi, Novi Sad…

  • Soba: 2.5
  • 2,831 €/m2
  • 65 m2